POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Wygraj boskie buty New Balance - hit wiosny i lata 2016

Must-have sezonu!
WYNIKI KONKURSU: Wygraj boskie buty New Balance - hit wiosny i lata 2016 fot. serwis prasowy New Balance

Pastelowe buty New Balance z kolekcji 574 Beach Cruiser wędrują do:

aganowakowa, anitaMarta, janello, marzyciel-ka, ajtakeju

Gratulujemy!

Pomyślałyśmy, że zrobimy wam przyjemność i już teraz zagramy wiosenną kartą. W końcu trzeba ją przywoływać by przyszła jak najszybciej. W związku z tym mamy dla was fantastyczną okazję by już teraz zaopatrzyć swoją szafę w wiosenny must-have. Boskie buty New Balance z kolekcji 574 Beach Cruiser.

Nagrody w konkursie

Do wygrania mamy dla was 5 par butów New Balance z kolekcji 574 Beach Cruiser.

Zadanie konkursowe

Inspirując się Butami New Balance 574 Beach Cruiser pokażcie nam jak widzicie tegoroczny sezon wiosenno-letni. Może to być kolaż, video, zdjęcie lub tekst. Najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone!

UWAGA! Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem. Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

New Balance Beach Cruiser
fot. serwis prasowy New Balance

Słówko o nowościach New Balance

Marka prezentuje najnowszy pack topowego modelu 547 - zwany Beach Cruiser. W skład kolekcji wchodzą 3 modele damskie i 3 modele męskie. Buty swoją barwą nawiązują do nadchodzącego letniego sezonu. Kolekcja Beach Cruiser została zainspirowana ciepłymi i słonecznymi dniami jakie nas czekają. Swoją kolorystyką buty nawiązują do elementów jakie niezaprzeczalnie wiążą się z okresem wakacyjnym - morze, piasek, słońce, wybrzeże.

Konkurs trwa w dniach 15.02-28.02.2016

Regulamin konkursu

Więcej modowych hitów na wiosnę 2016:

Hiszpański temperament i szalone lata 70. w Camaieu Te rzeczy powinna mieć w szafie każda fashionistka Seksowna i kobieca kolekcja Etam

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/2 lata temu
"ale czy ja pisałam, ze są moimi prywatnymi." Ale dodając pracę na konkurs akceptuje Pani regulamin, który mówi, że do pracy, którą Pani dodała ma Pani prawa autorskie! "Tak samo jest ze zdjęciami do kolażu, wynika na to, że na facbooku czy w Internecie nikt nie może publikować tzw " inspiracji", bo godzi to w czyjeś prawo autorskiej, a jednak masowo są publikowane na portalach modowych, na prywatnych blogach " To co innego, Pani wysłała zdjęcia z internetu NA KONKURS jako swoje! Brak słów.
/2 lata temu
Kurcze, przecież dodając tę pracę Pani oświadcza, że jest jej autorem. CAŁEJ pracy, zdjęć, które Pani tam dodała też! Szok.
/2 lata temu
marzyciel-ka Ale żeby zdjęcia z internetu dawać na konkurs? Jestem w szoku, że coś takiego wygrało! Przecież ta praca jest niezgodna z regulaminem! Czy Pani czytała regulamin, że się tu wykłóca?!
POKAŻ KOMENTARZE (14)