POLECAMY

WYNIKI konkursu: Niech zakupy będą jeszcze przyjemniejsze

Mamy zwycięzców!
WYNIKI konkursu: Niech zakupy będą jeszcze przyjemniejsze fot. fotolia.pl

Która z nas nie kocha shoppingu.... Robienie zakupów może być jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Dzięki usłudze MyWallet w łatwy sposób można zmienić telefon w portfel i wygodnie płacić za zakupy. Żeby korzystać z usługi należy być abonentem sieci T-Mobile, posiadać odpowiedni telefon wyposażony w technologię NFC. U nas można było go wygrać!

Kto wygrał?

Telefony Samsung Galaxy Young wędrują do użytkowników:

- chwila16
- pocoapoco
- ola_1
- iinez

Co można było wygrać?

Do wygrania są 4 telefony Samsung Galaxy Young

Co trzeba było zrobić?

1. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Ile modeli telefonów z usługą MyWallet jest dostępnych w ofercie T-mobile?

2. A następnie napisać krótko, dlaczego ta usługa jest ciekawa.Dowiedz się więcej o My Wallet

  • W niedalekiej przyszłości zostaną udostępnione inne funkcjonalności.  Mogą to być, m.in., bilety okresowe, karty lojalnościowe i rabatowe, cyfrowe klucze i inne.
  • Korzystanie z usługi MyWallet jest tak proste jak płacenie kartą. Po dodaniu jednej lub wielu kart klient ma możliwość ustawienia jednej z nich jako automatycznie wybranej do wykonywania płatności.
  • Telefonem można zapłacić we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowymi kartami kredytowymi. Wystarczy wtedy zbliżyć telefon do czytnika i poczekać chwilę na sygnał potwierdzający transakcję. W przypadku płatności powyżej 50 złotych, transakcję należy potwierdzić jeszcze kodem PIN.
  • Z płatności można korzystać wszędzie, gdzie funkcjonują czytniki kart kredytowych obsługujące tzw. płatności zbliżeniowe. Takich czytników w Polsce jest ponad 130 000 i ich liczba stale rośnie. Do końca 2015 roku ma być ich ponad 200 000.
  • Usługa umożliwia umieszczenie w telefonie kart kredytowych i debetowych oferowanych przez pięć banków: eurobank,  mBank, Raiffeisen Polbank, Getin i Noble.

Przeczytaj jeszcze więcej o usłudze My Wallet, by poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.Konkurs odbywa się w dniach 23.12.2013 - 06.01.2014
Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (39)
/4 lata temu
kjkljljklj
/4 lata temu
W ofercie T-mobile dostępnych jest 10 modeli telefonów z usługą MYWallet. Usługa MYWallet jest ciekawa, ponieważ już grubo ponad 10 tysięcy klientów aktywowało ją więc to musi coś oznaczać;) Płatność zbliżeniowa jaką daje nam usługa MYWallet na pewno wiele ułatwia - nie musimy nosić przy sobie gotówki ale są i minusy tej usługi... Chociażby największym minusem jest fakt, że dzięki usłudze MYWallet nie wypłacimy sobie gotówki z bankomatu a przecież zdarza nam się płacić w miejscach gdzie obowiązuje tylko i wyłącznie gotówka. Usługa MYWalletDla jest ciekawa, ponieważ jest to jeden z wielu bajeranckich gadżetów od t-mobile. Gadżetów które w pewnych ekstremalnych przypadkach są gadżetami bardzo przydatnymi dla nas konsumentów, konsumentów żądnych nowości i przyszłościowych rozwiązań ułatwiających życie. Usługa MYWalletDla jest ciekawa, ponieważ oferuje mi możliwość zapłaty telefonem za dwie kajzerki i jogurt bez zbędnego poszukiwania paru złotych na dnie mojej zabałaganionej torebki, a tym samym ja nie utrudniam życia innym - nie blokując kolejki:D Pozdrawiam serdecznie modliszka
/4 lata temu
W ofercie T- Mobile jest dostępnych 10 telefonów z usługą My Wallet. Są to: Sony Xperia™ Z1, Sony Xperia™ M, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Young, HTC One, Sony Xperia™ L, Samsung Galaxy S III mini (I8190N), Sony Xperia™ Z, Samsung Galaxy SIII (I9300), Samsung Galaxy Note II (N7100) Dlaczego MyWallet? bo… **zawsze i wszędzie gdzie czytnik kart będzie mogę zgrywać milionera nawet, gdy nie mam w ręku portfela. **a w mym telefonie wśród aplikacji wielu mogę trzymać kasę pewniej niż w portfelu **„szybka płatność” w sklepie stresu mi ukróci , by szybko zapłacić, gdy mąż się odwróci ** i do pubu nocą zamiast brać pakunki, biorę mój telefon- on spłaci rachunki **Pinem zabezpieczę wszystkie me pieniądze, to moje oszczędności i ja nimi rządzę **usługa jest nowa, super funkcjonuje, używanie proste i nic nie kosztuje ** gdy ktoś chce pożyczyć, niby nie mam kasy, a po cichu mogę kupić rarytasy ** mogę wyjść na miasto bez zbędnego stresu, a spokojny umysł to klucz do sukcesu ** jedni mają fajne buzie, inni mają ekstra furkę, a ja przy okazji zakupów mogę pokazać swą piękną komórkę ** z My Wallet w T- Mobile czuję się bajecznie, mogę płacić modnie, szybko i bezpiecznie:)
POKAŻ KOMENTARZE (36)