POLECAMY

Jakie buty i torebki będą modne wiosną 2016?

Te wzory zrobią furorę?
Jakie buty i torebki będą modne wiosną 2016? fot. FREE Imax/Tree

Do wiosny i lata 2016 jeszcze trochę czasu jednak już teraz dziennikarze modowi z całego świata analizują to co na swoich wybiegach zaprezentowali projektanci. Oczywiście trendów jest o wiele więcej jednak póki co najwięcej głosów dostały te rodzaje butów i torebek. O jakie zatem chodzi?

Modne buty i torebki wiosna 2016

Jednym z najczęściej wymienianych modeli butów jako must-have sezonu są zabudowane klapki. Designerzy poszli o krok dalej tworząc ich nową jakość. A mianowicie buty, które wyglądają tak jakby po prostu obcięto im piętę. Zarówno wersje sportowe jak i eleganckie dostępne będą w sklepach już w lutym 2016. Jednak na pogodę by w nich chodzić zaczekamy zapewne do kwietnia lub maja.

modne buty wiosna 2016
|Od lewej: Tommy Hilfiger, Acne Studios - fot. FREE|

A co się tyczy torebek to niezaprzeczalnie hitem będą te w kształcie półksiężyca. Tak zwane podkówki to sztampowy model Chloe jednak nie tylko ten dom mody wprowadził do swojej kolekcji torebki w tym stylu. Na pokazach można było oglądać ich wersje w wielu wariantach. Od małych i eleganckich po wielkie ozdobione np. frędzlami.

torebki wiosna 2016
|Od lewej: Altuzarra, Michael Kors - fot. FREE|

Jak wam się podobają pierwsze wiosenne przepowiednie modowe? Przypadły wam do gustu czy raczej czekacie na kolejne trendy? A te niebawem u nas na Polki.pl.

Więcej mody na wiosnę i lato 2016:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/2 lata temu
BRZYDKIE. I co teraz będzie ? ;(((
/2 lata temu
Całe szczęście, że nie muszę chodzić i kupawać tych" modnych" butów.
/2 lata temu
Okropna ta moda,nie ma tu nic eleganckiego.
POKAŻ KOMENTARZE (5)