POLECAMY

Maka Store w warszawskim Blue City

Dowiedz się więcej!
Maka Store w warszawskim Blue City fot. serwis prasowy

Budynek Blue city ściąga ludzi z całej Warszawy jednak mało kto wie, źe od kilku miesięcy pojawił się tam nowy sklep Maka Store. Zjeżdżamy na poziom -1, gdzie się mieści fontanna. Tam też zrobił się zakątek sklepów z odzieżą sportową. Jednak trudno od razu nie zauważyć jednej z witryn, która wyjątkowo się wyróżnia.

Wchodzimy do sklepu, gdzie czeka na nas niespodzianka, bowiem wnętrze robi duże wrażenie. Jest bardzo proste, nowoczesne, ciemne ściany, jasna drewniana podłoga, ciepłe oświetlenie. Od razu wiadomo, że jest to sklep Maka Store dla ludzi wyjątkowych, którzy posiadają specjalną wrażliwość na piękno i styl.

Po chwili wita nas właścicielka sklepu Maka Moritz. Po krótkiej serdecznej rozmowie już wszystko wiemy. Maka od zawsze kochała sport oczywiście to też miało przełożenia na jej styl ubierania. Jednak póki nie pracowała, styl surferski był ok, później zaczeły się kłopoty, jak ubrać się do pracy? ale tak aby jednak zachować swój ulubiony styl....

W Polsce mamy problem z  wyborem odzieży w tym stylu, wiec postanowiła otworzyć własny sklep Maka Store, gdzie można znaleźć miejską i bardziej modową część kolekcji dla kobiet i mężczyzn znanych surferskich i nie tylko marek (qiksilver, carhartt, clae itp)

"Wybieram te modele w których można spokojnie iść na miasto, a nawet do pracy czy na elegancką imprezę" mówi Maka.
Co ważne, wiele z tych ubrań można znaleźć tylko w Maka Store - są to pojedyncze egzemplarze, lub wybrane kolekcje których nie znajdziemy w innych sklepach mających w ofercie podobne marki. "Jesteśmy dla naszych Klientow, głównym moim celem, jest udostępnienie kolekcji i marek, które do tej pory były dostępne tylko zagranicą" mówi Maka Moritz.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)