Lorus dla niej i dla niego

Najnowsza propozycja marki Lorus została przygotowana z myślą o parach, które wspólnie dzielą czas. Dwa zegarki, ten sam styl - uniwersalna i ponadczasowa elegancja.
/ 16.10.2007 21:51
Najnowsza propozycja marki Lorus została przygotowana z myślą o parach, które wspólnie dzielą czas. Dwa zegarki, ten sam styl - uniwersalna i ponadczasowa elegancja.

Najnowszy zegarek marki Lorus został przygotowany w dwóch wersjach – damskiej i męskiej. Klasyczny design nowych modeli nawiązujący do stylistyki Art déco, wydobywa piękno prostej i uniwersalnej formy podkreślonej stonowaną kolorystyką.

Tarcze obydwu modeli ozdobiono motywem szachownicy, której pola zostały zaznaczone dwoma subtelnymi odcieniami koloru bieli i jasnej szarości. Podziałki godzinową i minutową rozmieszczono na dwupoziomowej strukturze tarczy, która rozdziela te dwa indeksy.

Prostokątną pozłacaną kopertę zegarka przytrzymuje na przegubie dłoni czarny skórzany pasek. W złotym kolorze wykonano również wskazówki i dwie cyfry rzymskie godziny 6 i 12.

Zegarki zostały wyposażone w datowniki analogowe. Charakteryzują się wodoodpornością do 50 m.
Cena:
Damski: 155 PLN
Męski: 159 PLN

Zegarki marki Lorus są dostępne w salonach Time Trend (dawne salony Zibi) oraz w sklepach partnerów handlowych na terenie całej Polski.

Marka Lorus jest obecna na rynku od 1982 roku. Zegarki Lorus to przede wszystkim modna stylistyka oraz wysoka jakość mechanizmów i wykonania, która gwarantowana jest przez Seiko Watch Corporation. Jakość tę potwierdza również 25 – letnia tradycja marki oraz miliony użytkowników na całym świecie. Motto firmy brzmi: Lorus – Ciesz się Życiem! - zegarki tej marki dedykowane są ludziom młodym duchem, aktywnym, pozytywnie nastawionym do życia i potrafiącym się nim cieszyć każdego dnia.