torebki, Liberina

Liberina - torebki vintage

Torebki niczym wyjęte z poprzedniej epoki. To kwintesencja stylu vintage, do tego w bardzo dobrym gatunkowo wydaniu.
/ 01.07.2011 07:21
torebki, Liberina

Za marką Liberina kryje się Rinat Liber, niezwykle zdolna izraelska projektantka z Tel Avivu. Tworzy ona piękne, skórzane torebki i akcesoria. Jej projekty inspirowane są nurtem retro, co sprawia, że wyglądają jak niezwykle pamiątki z poprzedniej epoki. Niczym przekazywane jako rodzinny skarb akcesoria odziedziczone po bardzo szykownej babci.

Torebki marki Liberina są tak wyjątkowe ponieważ projektantka dba o każdy detal. Jej wyroby są perfekcyjnie wykonane. Rinat lubi zaskakiwać oryginalnymi detalami na zewnątrz i wewnątrz swoich projektów.

Eleganckie kopertówki z naturalnej skóry, na długim łańcuszku, choć nieduże to bez problemu pomieszczą wszystko czego potrzeba kobiecie. Ich modułowa konstrukcja pozwala zmieścić w torebce portfel, komórkę, dokumenty, kosmetyki, klucze itp. Niektóre modele posiadają retro zapięcie w formie koronki oraz praktyczną kieszeń zamykaną na suwak. W środku każdego modelu znajduje się podszewka z przyciągającymi oko nadrukami.

Marka Liberina oferuje także portfele, zamykane na retro zamek. Podobnie jak torebki, także i portfele wykonane są z wysokiej jakości, skóry naturalnej. Każdy model pomieści wiele kart płatniczych i niezbędnych drobiazgów. W środku znajdują się kieszenie na banknoty i monety oraz 11 przegródek na karty. Ceny torebek: 249,00 zł - 269,00 zł. Ceny portfeli: 269,00 zł

Te i wiele innych propozycji marki Liberina można kupić w butiku internetowym trendsetterka.com

Tagi: torebki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)