POLECAMY

Kylie Jenner dla Pumy. To o tą kolaborację Kanye West rozpętał burzę?

Zobaczcie o co poszło
Kylie Jenner dla Pumy. To o tą kolaborację Kanye West rozpętał burzę? fot. Puma

Jakiś czas temu Kanye West rozpętał burzę w mediach o to, że Kylie Jenner podpisała kontrakt z marką Pumą gdy cała rodzina "zaprzyjaźniona" jest z inną marką. Jedynym efektem tego konfliktu jest to, że zainteresowanie kolaboracją z jedną z Kardshianek sięgnęła zenitu. Nie ma to jak czarny PR?n Zresztą oceńcie same.

Kylie Jenner dla Puma

Kylie Jenner reprezentuje młode pokolenie. Pokolenie przyszłości. Jest kwintesencją modnej i wysportowanej kobiety, dlatego jesteśmy aż tak podekscytowani, że została twarzą naszej najnowszej kolekcji.

- mówi Adam Petrick, dyrektor globalny ds. marketingu w Puma

kylie jenner puma

Model Puma The Fierce, bo o nie się tu rozchodzi to lekkie, bez sznurówek, sięgające do kostki buty treningowe. Chociaż ich podstawowe przeznaczenie to sport, projektanci nie zapomnieli o modnym designie. Buty zapewnią efektywny trening i...efektowny look. A do tego ambasadorka, której popularność bije rekordy. Sukces gwarantowany!

Jednak to nie wszystko! Fani marki będą mogli uczestniczyć bezpośrednio w promocji najnowszych butów marki. Każdy kto zrobi sobie zdjęcie w The Fierce i oznaczy je hasztagiem #FOREVERFIERCE ma szansę na zdobycie treningowych strojów marki i pojawienie się na kanałach social media marki. Jak wam się podoba ten pomysł?

Kylie Jenner puma
fot. Puma

Więcej modnych hitów na wiosnę 2016:

Biustonosze jako top? Nowy trend!
Przywołujemy wiosnę - modny look z pokazu
IN & OUT - co mode a co już nie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)