POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: zacznij nowy rok stylowo i aktywnie. Wygraj buty Skechers!

Masz już swoje postanowienia noworoczne?
WYNIKI KONKURSU: zacznij nowy rok stylowo i aktywnie. Wygraj buty Skechers! fot. materiały prasowe Skechers
Nagrody konkursowe powędrują do:

madziocha85, justakow, karoolkarol

Gratulujemy!

Często bardzo szybko zaniedbujemy noworoczne postanowienia jednak czas to zmienić. Na początek 2016 roku mamy dla was konkurs ze stylowymi butami Skechers, dzięki którym możecie aktywnie (i jakże modnie), rozpocząć nowy rozdział życia. Zatem do dzieła!

Zadanie konkursowe

W jak najbardziej kreatywny sposób (może to być np.: tekst, zdjęcie, kolaż, wideo), pokażcie jak planujecie zmienić swoje dotychczasowe życie. Plany, dieta - nowy pomysł na siebie? Niech 2016 będzie waszym rokiem!

Nagrody w konkursie

Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone. Do wygrania mamy dla was 3 pary modnych butów Skechers. Ich zdjęcie znajdziecie poniżej.
buty Skechers


UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

 

Konkurs trwa w dniach: 4.01.2016 - 17.01.2016 roku
 

Regulamin konkursu

SKECHERS USA, Inc. to firma wywodząca się z Manhattan Beach w Kalifornii.
Portfolio marki obejmuje sportowe buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza linią lifestyle, nawiązującą designem i kolorystyką do aktualnych modowych trendów, w kolekcjach występuje także linia  performance, przeznaczona do biegania i wyczynowego uprawiania sportów. Marka skierowana jest do pozytywnie nastawionych do świata, młodych duchem entuzjastów kultury miejskiej. Skechers znany jest na całym świecie ze współpracy z gwiazdami, wśród nich m. in. Ringo Starr, Kelly Brook oraz Demi Lovato.

Więcej modnych dodatków:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
W prezencie gwiazdkowym otrzymałam " Jaglany detoks" i to był strzał w dziesiątkę. Nowy Rok rozpoczęłam z postanowieniem oczyszczania organizmu poprzez zdrowe gotowanie, ale wiem, że zdrowe odżywianie musi być połączone z aktywnością fizyczną więc już zaczynam od krótkich spacerów. Jest dobrze, zaczyna mnie to wciągać - mam nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu. Trzymajcie kciuki.
/2 lata temu
Mamy początek 2016 roku, co oznacza, że niedawno był Sylwester, podczas którego, według powszechnego zwyczaju, większość planuje postanowienia noworoczne. Jestem zdania, że każdy moment w życiu jest właściwy na podjęcie zmian. Przykładem obrazującym taki punkt widzenia jest konkurs przez Państwa organizowany. W związku z czym, korzystając z forum, podzielę się swoimi przemyśleniami, które będą dotyczyć najbliższego czasu. Ogromną zmianą w życiu z pewnością będzie dla mnie wstąpienie w związek małżeński. Będzie się to wiązać z wieloma sprawami, przede wszystkim z przygotowaniami do ślubu. W zadbaniu o swoją sylwetkę przed tak ważnym wydarzeniem, zamierzam zapisać się na zajęcia sportowe. Lekcje aerobiku będą stanowić dla mnie większą motywację, w porównaniu z planowanymi ćwiczeniami domowymi. Sport odegra zatem ważną rolę w moim życiu. Sprawi, że będę lepiej wyglądać podczas uroczystości ślubnych, poza tym dobra forma przyda się na co dzień. Buty stanowiące wygraną byłyby symbolem moich ZMIAN życiowych. Posłużyłyby mi przy " bieganinie ", jaka w związku z tym nastąpi... Ku moim zmianom Jakież pytanie trzeba sobie zadać? Należy sylwetce kształtu nadać, dużo mieć ruchu: i ćwiczeń, i biegania, a daremne nie będą starania!
/2 lata temu
Planuję razem z narzeczonym, który jest obecnie szefem kuchni, otworzyć własny lokal gastronomiczny. Jestem instruktorką aerobiku i chciałbym połączyć swoją pasję, jaką jest sport z jego pasją, czyli gotowaniem. Chcemy wprowadzić w swojej ofercie całe zestawy z możliwością wykupienia posiłków na cały dzień dla osób, które walczą ze zbędnymi kilogramami i połączyć to, dla chętnych, z możliwością dokupienia treningów, czyli zaoferujemy cały pakiet. Ponadto planuję bardziej zaszczepić chęć do wszelkich sportów u swoich dzieci. Znaleźć mimo napiętego grafiku więcej czasu na wspólne wyjścia na basen i zajęcia z dziećmi.
POKAŻ KOMENTARZE (1)