POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Weź udział w konkursie i zacznij żyć aktywnie w butach Skechers!

Zobacz co musisz zrobić
WYNIKI KONKURSU: Weź udział w konkursie i zacznij żyć aktywnie w butach Skechers! fot. serwis prasowy Skechers

Gratulujemy wygranej!

rocky_21, kara896 i zielona_lu3


Spędź aktywnie lato! Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze, grasz we frisbee w parku,  czy po prostu lubisz spacerować – lekkie i wygodne Skechersy sprawdzą się w każdy dzień spędzony na świeżym powietrzu. Odpowiedz na pytanie i wygraj Skechers Flex Appeal Miracle Worker – prawdziwy must-have tego lata!

Nagroda w konkursie

Stylowe 3 pary butów sportowych Skechers Flex Appeal Miracle Worker
buty skechers

Zadanie konkursowe

Opisz nam jakie aktywności sportowe ułatwiłyby ci tego lata buty Skechers. Jak spędzałabyś z nimi aktywnie czas? 3 osoby z najfajniejszymi odpowiedziami zostaną nagrodzone!

weź udział w konkursie
 
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

SKECHERS USA, Inc. to firma wywodząca się z Manhattan Beach w Kalifornii. Portfolio marki obejmuje sportowe buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza linią lifestyle, nawiązującą designem i kolorystyką do aktualnych modowych trendów, w kolekcjach występuje także linia  performance, przeznaczona do biegania i wyczynowego uprawiania sportów. Marka skierowana jest do pozytywnie nastawionych do świata, młodych duchem entuzjastów kultury miejskiej.  Skechers znany jest na całym świecie ze współpracy z gwiazdami, wśród nich m. in. Ringo Starr, Kelly Brook oraz Demi Lovato.

Konkurs trwa w dniach 6.07.-19.07.2015
Tagi: moda lato
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/3 lata temu
W butach Sketchers w pracy???? przez 8 godzin, w piętrowej aptece ,50 razy góra dół ....MARZENIE A jaka kondycja będzie ,chociaż mam 48 lat żadna 20 mi nie dorówna .
/3 lata temu
Dobre, wygodnie i lekkie buty Sketchers przydadzą się wszędzie. Mnie, w szczególności jednak, do jazdy na rowerem, gry w tennisa i codziennego joggingu do pracy.
/3 lata temu
W butach Sketchers można...wszystko! Nawet spać z rozpędu po udanym dniu. Skoro wszystko, to co konkretnie w nich robić mogę z uśmiechem na ustach, który pojawia się gdy tylko je nasuwam na stopy: biegać z psem, pędzić na rowerze, pomykać na niezobowiązujące spotkania ze znajomymi na łonie natury, skakać ze schodów w parku, chodzić na zajęcia fitness, grać w kręgle i wiele, wiele innych pasjonujących czynności. Leciutkie, mięciutkie, wygodne i stylowo zaprojektowane zarówno jeśli chodzi o kolor, formę jak i wykonanie. Wprawiają użytkownika w niesamowicie dobry nastój - takie prywatne skrzydła ;-)
POKAŻ KOMENTARZE (9)