POLECAMY

Konkurs "Torebka moich marzeń"

Zaprojektuj torebkę swoich marzeń. Weź udział w naszym konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zabawy!

Konkurs rozwiązany.

Laureatami zostali:
1. aneczka_s
2. maloryknox
3. PAMPEMUSE

Serdecznie gratulujemy!

Wykonaj projekt wymarzonej torebki w programie graficznym (np. Paint lub Photoshop), zapisz go w formacie jpg i wklej do FotoGalerii na forum polki.pl. Wcześniej prosimy o zalogowanie się na forum Polki.pl.

Uwaga!
Każdy uczestnik konkursu może wkleić tylko jeden obrazek.

Do wygrania 3 torebki ufundowane przez firmę Ochnik.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1.
Konkurs "Torebka moich marzeń" zostanie przeprowadzony na fforum serwisu polki.pl w dziale FotoGalerii w terminie od 11 do 25 lipca 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 28 lipca 2008 r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 4 sierpnia 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

Fundatorem nagród jest: 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/8 lat temu
piękne przepraszam
/8 lat temu
jhjhj
/10 lat temu
Hmmm... najłatwiej krytykować, może mi niektóre z wygranych torebek też nie przypadły do gustu, może jedynie pomysł torebki gorsetu, ale to nie powód,żeby od razy krytykować gusta. Ile ludzi tyle torebek faworytek. I ponoć o gustach się nie dyskutuje. Gratuluje wygranym a pozostałym życzę mniej zawiści.
POKAŻ KOMENTARZE (4)