POLECAMY

Konkurs "Skarby kobiecej torebki" z marką Menbur

Zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie do wygrania są markowe torby i buty.
Fundatorem nagród jest firma Menbur, założona  w nasyconej słońcem andaluzyjskiej Granadzie na początku ubiegłego wieku przez Francisco Mena Burgosa. Od niedawna dostępna w Polsce w salonie firmowym w warszawskim Wola Parku a już niedługo w innych Centrach Handlowych w większych miastach Polski oraz w firmowym sklepie internetowym.

Menbur projektuje buty i torebki zarówno w liniach stylowych jak i ekstrawaganckich. Łączy kunsztowne rzemiosło, perfekcyjny hand made  i ponadczasową elegancję. Casualowe modele są mocno naznaczone indywidualizmem. Nie są to propozycje dzięki którym znika się w "szarym tłumie".

Konkurs "Skarby kobiecej torebki" z marką Menbur


Torebka prawie każdej kobiety pęka w szwach i nigdy nie można znaleźć tego, co akurat jest potrzebne.
Napisz na forum polki.pl, jakie 5 "skarbów" jest niezbędne w Twojej torebce i dlaczego.
Najlepsze propozycje zostaną ocenione przez Konkursowe Jury.

Do wygrania 20 torebek i 3 pary butów marki Menbur.

Uwaga! Jeśli wybierasz jako nagrodę buty, to koniecznie zaznacz to w treści postu i podaj swój rozmiar. Lauretki konkursu otrzymają losowo wybrane produkty.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:

1. Konkurs "Skarby kobiecej torebki" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 9 do 22 kwietnia 2008 r.
2. Nadesłane propozycje będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji serwisu polki.pl
3. Nagrody – 20 torebek i 3 pary butów marki Menbur - trafi do 5 osób, których propozycje będą najciekawsze.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 23 kwietnia 2008 r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum, z prośbą o podanie danych osobowych. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
5. Prawa autorskie majątkowe do tekstów nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 7 maja 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

Fundatorem nagród jest 
Tagi: konkurs
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (21)
/10 lat temu
Serdecznie dziękuję za szybką przesyłkę nagrody. Torebka, którą otrzymałam jest śliczna i sprawiła mi ogromną radość. Pozdrawiam.
/10 lat temu
Moim zdaniem wygrały nie najlepsze wypowiedzi. No ale z werdyktem Jury nie dyskutuje się. Przyjmuję z pokorą.
/10 lat temu
Ostatnio trochę się zmieniło:) 1) kalendarzyk 2) portfel (zazwyczaj zawiera same miedziane monety) 3) komórka (zwykle z prawie wyczerpaną baterią) 4) zapasowe pieluchy i smoczki dla moich bąbli 5) absolute must małe deserki gdyby nas dopadł mały głod
POKAŻ KOMENTARZE (18)