POLECAMY

Konkurs "Moja muzyka, mój styl"

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Do wygrania 10 stylowych słuchawek z Bluetoothem!
Konkurs "Moja muzyka, mój styl"
Uwaga! Konkus zakończony. Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie. Wybór był bardzo trudny. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Lista laureatów w konkursie "Moja muzyka, mój styl":
1. wakacyjna
2. kicia11
3. ada387
4. eweka5
5. jolunia559
6. biedroneczka4
7. izabela_77
8. Aga_TM
9. hecate777
10. marcela.st1SUGAR firmy Bluetrek : Klejnot Bluetooth, który dopasowuje się do Twojego wyglądu - dniem i nocą

Wyjątkowy klejnot:
3 różne wzory na 3 różne okazje

Efektowny wygląd zależy w dużej mierze od dodatków - Bluetrek to dobrze zrozumiał. W zgodzie z konceptem firmy Fashion for Heads, słuchawka SUGAR jest dostępna w trzech kolorach: Diamond, Black Diamond, i Black Silver po to by lepiej dostosować się do Twojego wyglądu. Ten zgrabny i lekki dodatek (tylko 8.5 g) posiada modne, chromowane wykończenia.

Sekret elegancji SUGAR: prosty a jednocześnie stylowy wyglad oraz brak uchwytu. Słuchawka trzyma się doskonale dzięki Ergobud®, który adaptuje się do kształtu i wielkości ucha.


SUGAR: modny dodatek, który łączy elegancję i pomysłowość


Nowoczesne akcesoria muszą łączyć ciekawe rozwiązania technologiczne ze stylowym wyglądem . By spełnić te wymagania, słuchawka SUGAR korzysta z technologii Voice Alert. Zarejestrowany wcześniej głos przypomina o niskim stanie baterii i może także potwierdzić wybór funkcji takich jak połączenie (lub rozłączenie) Twojej słuchawki, funkcja 'bis', która przypomina ostatni wybrany numer, odrzucenie połączenia, lub połączenie z jednym z ulubionych numerów.
Więcej niż tylko alternatywa dla klasycznych słuchawek, SUGAR oferuje 7-godzinny czas rozmów oraz czas czuwania do 10 dni. By ułatwić kontakt z przyjaciółmi lub rodziną, możesz zapisać 2 ulubione numery, które wybierzesz jednym naciśnięciem klawisza.
Słuchawka SUGAR jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami, PDA, i komputerami wyposażonymi w Bluetooth V1.2.

Właściwości techniczne
Wymiary : 41mm  x 19mm  x 10mm  ;
Bluetooth V1.2 ;
Przycisk On/off – służy także do przyjęcia połączenia lub jego zakończenia ;
Odrzucenie połączenia – rozmowa może być przekierowana na inny telefon komórkowy ;
W zestawie 3 rozmiary Ergobud®, łańcuszek i dwa uchwyty ;
Rozmowy przychodzące, regulacja głośności, ulubione numery ;
Voice alert: słuchawka włączona/ wyłączona, odrzucenie połączenia, przywołanie ostatniego wybranego numeru, słaby poziom baterii, 2 ulubione numery. Użytkownik może wybrać czy chce korzystać z tej funkcji czy nie ;
Dwukolorowa dioda LED (czerwona i niebieska), która pokazuje status słuchawki: rozmowa, czuwanie, ładowanie lub słaby poziom baterii ;


Konkurs "Moja muzyka, mój styl"

Muzyka nieodłącznie towarzyszy nam zawsze i wszędzie. Podpowiada nam też określony styl ubierania się. Wsłuchaj się w swoją ulubionę myzykę i pokaż co Ci w duszy gra. Wystylizuj się , zrób sobie zdjęcie i wklej je na FotoGalerie polki.pl. Wcześniej prosimy o zalogowanie się na forum Polki.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Moja muzyka, mój styl" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w dziale FotoGalerii w terminie od 25 sierpnia  do 8 września 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl oraz przez internautów.
3. Nagrody - 10 stylowych słuchawek z Bluetoothem -  trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 9 września i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi dziełami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 16 września 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!


Nagrody ufundowane przez firmę
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 lat temu
......że wygrają osoby te, co zawsze. A na dodatek niektóre są nie za ciekawe. Było wiele ciekawszych, fajniejszych.Kto to wybiera!!!!
/10 lat temu
Gratuluję laureatkom!