POLECAMY

Konkurs "Modowe metamorfozy"

Zapraszamy do zabawy! Do wygrania zestaw zegarków!
Konkurs "Modowe metamorfozy"
Jesienią tego roku mija pierwsza rocznica wprowadzenia oryginalnych zegarków Levi’s na polski rynek. Niepowtarzalność brandu tkwi w unikalnym połączeniu funkcji zegarka z nowatorskimi trendami nawiązującymi do dżinsów i odzieży. Projektanci marki bawią się przeciwieństwami łącząc modę ulicy z formalnym stylem ubioru, a elegancję z awangardowymi rozwiązaniami. Wszystkie te zabiegi podkreślają silny charakter i tożsamość marki.

Kolekcja zegarków LEVI'S jest doskonałym uzupełnieniem stylu dla osób ceniących sobie kreatywność w ubiorze, oryginalność i indywidualizm. Zegarki, które można wygrać w konkursie są kwintesencją designu czasomierzy LEVI’S. Z jednej strony pozbawione zbędnych dodatków, przyciągają uwagę surowym, ale wyrafinowanym stylem.

Pokaż nam, jaką modową metamorfozę przeszłaś w czasie ostatnich 10 lat. Zamieść 3 zdjęcia, w strojach charakteryzujących Twój styl ubierania się 10 lat temu, 5 lat temu i obecnie, na naszym forum w dziale FotoGalerie polki.pl. Wcześniej prosimy o zalogowanie się na forum Polki.pl.

Do wygrania zestaw zegarków ufundowanych przez firmę LEVI'S.

Konkurs zakończony!

Laureatką została flossy.

Serdecznie gratulujemy.


Aby zobaczyć metamorfozy forumowiczek, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 14 do 28 listopada 2008 r.
2.
Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 2 grudnia 2008r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody zostaną wysłane kurierem.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 9 grudnia 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
9. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 lat temu
Nooooooooooooooo i kolejne dziewczyny wzięły udział w konkursie i już się pojawiły zaniżone oceny!!!!!!!!Nie wiem jak można być tak zawistnym.Wstyd kobiety .
/10 lat temu
redakcja nie bierze tego pod uwagę. jak komuś jest z tym lepiej to niech sobie zaniża
/10 lat temu
Ciekawa Jestem kto tak zaniża oceny zdjęc biorących udział w konkursie.Zapewne jakieś zawistne panny ,które nie potrafią same wziąśc udziału w konkursie!!!!!!!