POLECAMY

Konkurs "Kobieca w każdym calu"

Zapraszamy wszystkie kobiety do wspólnej zabawy!
Konkurs "Kobieca w każdym calu"
Uwaga! Konkurs rozwiązany.

Laureatką została weronika1984.

Gratulujemy!

Pokaż nam, co znaczy "Kobieca w każdym calu!".
Lubisz się ubierać skromnie i dziewczęco, czy może jesteś wampem uwodzącym na każdym kroku? Jak podkreślasz swoją kobiecość na co dzień? Zrób sobie zdjęcie i wklej je na naszym forum w dziale FotoGalerie polki.pl. Wcześniej prosimy o zalogowanie się na forum Polki.pl.

Do wygrania wspaniały zegarek
LEVI'S 019GI-4 w cenie 639 zł !

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 6 do 19 marca 2009r.
2.
Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagroda trafi do osóby, której pracę jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 20 marca 2009r. i prześle informacje do osóby nagrodzonej na jej prywatną skrzynkę na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagroda zostanie wysłana kurierem.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 26 marca 2009r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
9. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
czy mogą być stare fotki czy zrobione na potrzeby konkursu? Bo dużo zdjęć jest letnich
/9 lat temu
Redakcja pod uwagę będzie brała tylko zdjęcia zrobione na potrzeby konkursu.