POLECAMY

Wygraj zakupy ze stylistą i bon na zakupy o wartości 1000 zł!

Wyjdź z cienia - prosto na zakupy
Wygraj zakupy ze stylistą i bon na zakupy o wartości 1000 zł! fot. Fotolia

Torebka to najlepsza przyjaciółka każdej kobiety. Towarzyszy nam praktycznie wszędzie i przechowujemy w niej ulubione drobiazgi. Podczas wakacyjnych podróży nabiera ona szczególnego znaczenia. Niezależnie od tego, czy spędzasz wakacje w górach, czy nad morzem ukryjesz w niej ulubione akcesoria, dodatki i... Dobrze wyposażona torebka to must-have każdego udanego wypoczynku!

 

Pokaż nam co masz w swojej wakacyjnej torebce! Weź udział w konkursie marki Espumisan Easy. Dodaj zdjęcie oraz zabawny opis wnętrza swojej torebki i wygraj wspaniałe nagrody.
 
Nagrody:
NAGRODA GŁÓWNA x 3 - Zakupy ze stylistą + bon zakupowy o wartości 1 000 zł
NAGRODY POCIESZENIA - 10 x notes MOLESKINE
 
 
 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (26)
/rok temu
To niech koleżanka się pochwali ;p Plus.. może się pochwalić pracą.. już i tak po fakcie ;p Tak jak pisał organizator powinien spełnić ten wymóg i umożliwić innym podgląd w wygrane prace. A dwa.. Zakilen - sorry.. ale anonimowo może wypowiedzieć się każdy.. od 12 letniego dziecka do organizatora..więc nie przyjmuje Twojej wiadomości jako prawdziwej :)
/rok temu
kolezanka wygrala glowna nagrode , w poniedzialek byla na zakupach ze stylista ;) wydala 1000 zł. takze to zaden "wielki kłam" ;)
/rok temu
Mnie dziwi to, że jedno piszą a drugie robią. Jak widać chyba się nie doczekamy publikacji zwycięskich prac. Co można stwierdzić, że to jakiś jeden wielki kłam. Same zwyciężczynie się nie wypowiadają.. Mało rzetelne wyniki jak dla mnie. Tak to sobie każdy może zrobić konkurs i nagrodzić byle kogo.
POKAŻ KOMENTARZE (23)