POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Wygraj wytrzymały plecak i torby marki Cargo

Dowiedz się więcej o konkursie!
WYNIKI KONKURSU: Wygraj wytrzymały plecak i torby marki Cargo fot. serwis prasowy Cargo by Owee

Plecak marki Cargo powędrują do użytkowniczki: kosi91
Torby trafią do: kasia2006222, kozdrolina i mama_kazala

Gratulujemy!

Twoja torba nie wytrzymuje wagi rzeczy niezbędnych na co dzień? Laptop, kosmetyczka, kalendarz, portfel i woda? A może musisz jeszcze zmieścić lalki, samochodziki, jedzenie, kalosze, kurtkę, buty do biegania i ręcznik na basen? Torba marki Cargo to dla ciebie idealne rozwiązanie!

Torba do zadań specjalnych...

Dzięki niej będziesz gotowa do mobilizacji i ekstremalnej służby podczas outdoorowych akcji - miejskich i podmiejskich, kiedy liczy się wygoda i pojemność.

Torba wykonana jest z cordury (materiału, z którego mocy i wytrzymałości korzysta wojsko i służby specjalne) i wyposażona w wewnętrzną zamykaną kieszeń, zamek i brelok na klucze. Jest jak mała amfibia: niezatapialna, o udźwigu 60 kg. Przeczołgaj ją! Dla wszystkich wojowniczek codzienności mamy konkurs, w którym do wygrania są niezwykle wytrzymałe torby i plecak marki Cargo!

Wygrana w konkursie

Do wygrania mamy dla was plecak w kolorze pomarańczowym (za najciekawszą odpowiedź) i 3 torby (szarą, pomarańczową i wykonaną z siatki) za kolejne najlepsze odpowiedzi.

Zadanie konkursowe

Napisz dlaczego właśnie tobie przyda się plecak Cargo? Pamiętaj, że masz do wykorzystania aż 60 kg :)
 
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego CARGO

Konkurs trwa w dniach: 13.04 - 26.04. 2015 roku
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)