POLECAMY

WYNIKI KONKURSU:Wygraj spersonalizowany portfel projektu Bohoboco

Zobacz co musisz zrobić by wygrać!
WYNIKI KONKURSU:Wygraj spersonalizowany portfel projektu Bohoboco fot. Bohoboco

delov; jolunia559; agf; arras

Gratulujemy serdecznie!

Mamy dla was prawdziwą gratkę. Konkurs, w którym do wygrania są portfele projektu znanego duetu Bohoboco. Musicie jedynie zabawić się w poszukiwaczki i dopasować szczegóły do odpowiednich projektów marki.

Nagrody w konkursie

Do wygrania są 4 spersonalizowane portfele z kolekcji Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. 4 osoby, do których powędrują nagrody będą mogły wybrać inicjały, które zostaną umieszczone na uchwycie suwaka.

Zadanie konkursowe

Poniżej znajdziecie zdjęcie szczegółów, które należą do projektów duetu Bohoboco. W sklepie internetowym marki znajdziecie produkty, do których pasują. Na pewno nie będziecie miały z tym problemu! Jak już rozwiążecie naszą układankę w odpowiedzi wpiszcie kolejno ponumerowane nazwy projektów. A także napiszcie czemu akurat do was powinna trafić nagroda. Wraz z duetem Bohoboco wybierzemy najciekawsze odpowiedzi.

bohoboco
|Od lewej: szczegół #1, szczegół #2, szczegół #3|

UWAGA! Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem. Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Nowa odsłona butiku Bohoboco

Po otwarciu butików w Warszawie, Poznaniu, Gdyni oraz Katowicach, projektanci BOHOBOCO skoncentrowali się na dotarciu do klientów w pozostałych częściach kraju oraz zagranicą. Nowa odsłona strony, która zyskała także funkcjonalną wersję mobilną, to odpowiedź na wciąż rosnące zainteresowanie zakupami w sieci oraz wykorzystanie potencjału, który daje bezpośredni dostęp do mody. Mamy zatem nadzieję, że nasze zadanie konkursowe przypadnie wam do gustu i będziecie się dobrze bawić odkrywając nowe projekty duetu.
 
konkurs trwa w dniach: 1-14. czerwca 2015

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/rok temu
Dziękuję w imieniu wygranych!
/rok temu
Szkoda, że nikt nie pogratulował więc gratulacje dla tych osób co wygrały!
/rok temu
Wszędzie gdzie patrzę to ludzie są tacy salty bo oni pewnie lepiej napisali i im się należy bardziej -,- A może proste odpowiedzi od serca czy coś też mogą wygrać? Widać, że paniom tu tylko zależy na kolejnej nagrodzie w konkursie...
POKAŻ KOMENTARZE (8)