Kesha, Ke$ha, Baby-g, zegarek fot. serwis prasowy

Ke$ha projektantką zegarków Baby-G

Amerykańska piosenkarka Ke$ha zaprojektowała dwa modele zegarków CASIO Baby-G. Oba trafią do polskich sklepów w połowie października. Zobacz je!
/ 20.09.2011 07:53
Kesha, Ke$ha, Baby-g, zegarek fot. serwis prasowy

Piosenkarka, znana głównie z hitów "Tik Tok" i "Your Love is My Drug", jest pierwszą na świecie artystką, która zaprojektowała własne wersje zegarków Baby-G. Ke$ha, ambasadorką marki została w ubiegłym roku ponieważ idealnie utożsamia się z filozofią najbardziej wytrzymałych czasomierzy dla kobiet. Jak sama mówi:

Jaskrawe kolory zegarków Baby-G oraz ich wytrzymałość, doskonale pasują do mojego stylu i osobowości.
Jednym z zaprojektowanych przez wokalistkę czasomierzy, jest model z serii BGA-200 ze wzorem pantery. Co prawda, podobne zegarki, w kolorze brązowym, różowym oraz białym, ukazały się na rynku miesiąc wcześniej, jednak wersja w barwach złota i czerni, to pomysł wokalistki.

BG-5601 to drugi model odmieniony przez artystkę. Białą tarczę zegarka Ke$ha ożywiła czerwono-niebieskim paskiem. Barwy przypominają te na fladze USA, dlatego zegarek spodoba się osobom, które uwielbiają typowo amerykańskie akcenty.

Dodatkowo, na obu modelach znajdziemy pseudonim artystki namalowany złotą farbą.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10.07.2012 00:36
Du var tokfin pe5 Busnelvisningen.- Var re5taggad pe5 att se det hela efertsom jag e4r uppvuxen med me4rket och blev verkligen glatt f6verraskad. Och se5 var du de4r och gick och var fin. som plus i kanten.