buty, jesień 2011 fot. serwis prasowy

Kazar - kolekcja jesień-zima 2011/2012

Nowy wymiar kobiecej kolekcji został określony dramatyczną czernią, metaliczną szarością i paletą odcieni brązu
/ 26.07.2011 07:41
buty, jesień 2011 fot. serwis prasowy
Mroczny, dekadencki klimat, minimalistyczna forma i ostre wyraziste detale, przeobrażą lekki i kolorowy szyk w bardziej chłodny, wyrazisty i odważny.

W dalszym ciągu modne platformy i wysokie obcasy zdominowały kolekcję czółenek, botków, kozaków i muszkieterek. Nowatorskie materiały: filc i włóczka – niespotykane i nietypowe dla kolekcji obuwia i torebek w bardzo oryginalny sposób połączone z zamszem i licową skórą, oddają chłodny, ascetyczny i futurystyczny klimat kolekcji.

Ciągle modne motywy zwierzęce zostały bardzo mocno zaznaczone poprzez zastosowane elementy: futra, kożucha, pantery i tłoczonej skóry. Kolekcją zawładnął styl rockowy. Platformy podkreślone traperem zyskały bardziej casualowy wygląd. Hipnotyzują sznurowane botki i kozaki z wyraźnym wpływem motocyklowych inspiracji, metalowymi okuciami, klamrami, zamkami oraz nitami. Swój udział w kolekcji zaznaczył także styl vintage nawiązujący do epoki wiktoriańskiej.

Nowoczesne rozwiązania materiałowe i nowatorski design pozwoliły na połączenie materiałów high-tech z naturalną skórą i włóczką nadając znanemu już fasonowi kaloszy zupełnie nowy wygląd.

Tendencje androgeniczne i męski szyk w modzie damskiej znajdują odzwierciedlenie w linii sztybletów i stylizowanych sznurowanych trzewików. Idealnym dopełnieniem kolekcji obuwia jest kolekcja torebek i pasków korespondująca z kolorystyką, materiałami i stylem tworzącym kolekcję obuwia.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)