POLECAMY

Postaw na dodatki! Futrzane kołnierze, efektowne kolczyki i ciepłe rękawiczki z kolekcji Mango

Co powiecie na kaszmirową czapkę w przystępnej cenie?
Karolina Kalinowska / 6 miesięcy temu

Odpowiednio dobrane dodatki potrafią odmienić nawet najnudniejszą jesienno-zimową stylizację. Tym razem przygotowałyśmy dla was zestawienie kolczyków, czapek, szalików, rękawiczek i okularów przeciwsłonecznych z najnowszej kolekcji Mango.

W Mango znajdziecie ubrania i dodatki dla modnych kobiet. Wybrałyśmy 9 hitów z jesienno-zimowej kolekcji

Modne dodatki z jesienno-zimowej kolekcji Mango

Wśród najnowszych propozycji tej popularnej sieciówki znajdziecie bardzo duży wybór ciepłych szalików, czapek i rękawiczek na mroźne dni. Na sklepowych półkach pojawiło się sporo ciepłych szalików w rozmiarze XXL. Jednak nam najbardziej podobają się kolorowe futrzane kołnierze, które będą ciekawym uzupełnieniem zimowych stylizacji.

W jesienno-zimowej kolekcji Mango znajdziecie bardzo dużo kolczyków w rozmiarze XXL. Ekstrawaganckie i duże błyskotki są teraz na topie! Występowały już w różnych wersjach, ale tak dużych ozdób jeszcze nie było. Kolejnym lookiem lansowanym w aktualnym sezonie jest noszenie jednego kolczyka. Ta tendencja pojawiła się już jesienią ubiegłego roku, ale nie zyskała rozgłosu. Może w tym roku będzie inaczej?

Pewnie będziecie zaskoczone, że pokazujemy teraz okulary przeciwsłoneczne, ale zimowe słońce również potrafi dać się we znaki. Dlatego w galerii znajdziecie kilka modeli, które będą modnym dodatkiem, ale także ochronią wasze oczy.

Czas na odrobinę szaleństwa! Tylko w Mango znajdziecie piękne torebki na każdą okazję

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)