POLECAMY

Dobierz torbę do figury - triki stylistek

Czy wiesz, że dzięki torebce możesz wyglądać zgrabniej?
Dobierz torbę do figury - triki stylistek fot. FREE Imax/Tree

Torebka to ważny dodatek. Nie tylko zdobi i ożywia strój, ale również pracuje nad korzystnym wyglądem całej figury.

Sylwetka typu gruszka

Zrezygnuj z torby na długim pasku, która znajdując się na linii bioder, czyli w najszerszym miejscu twojej sylwetki i dodatkowo cię pogrubia. Do swojej figury dobierz torbę noszoną na ramieniu lub trzymaną w ręku.

Sylwetka typu trójkąt

Nosząc torbę na ramieniu, zwłaszcza wypchaną, sprawiasz, że górna część ciała wydaje się potężniejsza. Zdecyduj się na torebkę na krótkim pasku do ręki lub długim na ramię.

Sylwetka puszysta

Jesteś dużą kobietą, dlatego z maleńką torebką będziesz wyglądać wyjątkowo niekorzystnie, karykaturalnie. Wielka natomiast dodatkowo cię przytłoczy. Najlepsza propozycja dla ciebie to ta średniej wielkości, najlepiej noszona w ręku.

damskie sylwetki
rys. Alamakota

Jesteś niska

Nie pozwól, aby twoja torebka cię przytłoczyła, nie wybieraj więc dużych modeli – w przeciwnym wypadku będziesz wyglądać jak siłaczka. Aby zachować proporcje sylwetki, noś torebki małe lub średniej wielkości.

Jesteś wysoka

Z malutką torebką nie będziesz wyglądała szykownie tylko zabawnie. O wiele lepsze dla ciebie będą duże lub średnie torby. W zależności od tego, jaki typ ma twoja sylwetka, wybierz model noszony na ramieniu lub na krótkim pasku, do ręki (wg zasad powyżej).

Więcej porad stylisty:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)