modelki, torebki, Emporio Armani fot. FREE

Dobierz odpowiednią torebkę do okazji

Damska torebka jest bowiem nie tylko ważnym elementem stroju, ale spełnia także wiele rozmaitych funkcji
/ 10.12.2010 07:20
modelki, torebki, Emporio Armani fot. FREE
To na jaki fason się zdecydujemy uzależnione jest od miejsca do którego się wybieramy, okazji, kolorystyki i stylu ubioru, a nawet od naszego nastroju czy pogody. Dlatego tak bardzo lubimy mieć w szafie całą ich kolekcję.

Spotkanie służbowe
Najczęściej dobieramy torebkę do codziennego stroju, w którym idziemy do pracy, na spotkanie z klientem, do banku czy na zebranie. Musimy w niej zmieścić mnóstwo rzeczy np. plik dokumentów, kalendarz, portfel, notes, telefon, gazetę a także parę, z pozoru mniej przydatnych drobiazgów, jak np. lusterko, okulary słoneczne, butelkę wody czy parasolkę. Odpowiednia torba musi być zatem bardzo pakowna, ale także wygodna i oczywiście niezwykle elegancka. W najnowszej kolekcji marki Tosca Blu znajdziemy modele, które łączą w sobie funkcjonalność z dużą estetyką. Wykonane z włoskiej skóry torby cechuje oryginalność i precyzja wykonania. Pomieścimy w nich wszystkie niezbędne przedmioty i zachowamy szykowny styl.

Uroczyste okazje
Wybierając kreację na specjalne okazje, uroczystą kolację, przyjęcie czy wizytę w teatrze, decydujemy się na torebki o małych rozmiarach tzw. kopertówki, które służą jedynie subtelnemu podkreśleniu całej stylizacji. Jeśli nasz strój jest bardzo wytworny i bogato zdobiony, wybierzmy torebkę o prostych kształtach i klasycznych kolorach. Kiedy jednak ubieramy się np. w małą czarną, możemy sobie pozwolić na większe szaleństwo w postaci wielokolorowej torebki o niekonwencjonalnym kształcie z dodatkowymi zdobieniami. Przy takich okazjach należy pamiętać, że torebka nie jest już tylko dodatkiem, ale tworzy spójną całość z naszym strojem, dlatego jej wybór musi być dokładnie przemyślany.

Weekendowy wyjazd
Wyjeżdżając na krótki odpoczynek lub wycieczkę za miasto, pakujemy do naszych torebek niezliczoną ilość przedmiotów, z przekonaniem, że przecież wszystko się może przydać. Potrzebujemy zatem niezwykle pakownego fasonu. Torebka, którą zabieramy do podróży powinna być także solidna, wytrzymała i wygodna w noszeniu. W butiku marki Tosca Blu znajdziemy oryginalne modele, wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości, w dużych rozmiarach i komfortowych krojach.

Zakupy z przyjaciółką
Zdecydowanie inny rodzaj torebki zabierzemy na luźne spotkanie ze znajomymi, siostrą czy zakupy z koleżanką. Przy takich okazjach możemy sobie pozwolić na mniej oficjalne wzory. Także rozmiar torebki w tym przypadku nie ma już dużego znaczenia. Wykorzystując pełną dowolność, wybieramy ozdobne fasony o ciekawych wzorach i wygodnych rozmiarach.