Diamenty dla zakochanych

Jak co roku firma Apart zaprasza do zabawy Walentynkowej. Na stronie internetowej firmy czekają na wszystkich liczne atrakcje.
/ 16.02.2007 07:48
Jak co roku firma Apart zaprasza do zabawy Walentynkowej. Na stronie internetowej firmy czekają na wszystkich liczne atrakcje. Każdy może wysłać miłosną e-walentynkę oraz skorzystać z 10% rabatu.Walentynki to niepowtarzalny dzień, który każda zakochana para chce spędzić razem. Warto już dziś pomyśleć o romantycznym prezencie, który podkreśli wyjątkowość tych wspólnie spędzonych chwil. Mogą to być kwiaty, kolacja w restauracji, bilety do teatru lub kina, albo piękne walentynkowe złote lub srebrne serduszko. Może to być nawet pierścionek zaręczynowy - podarowany w tym szczególnym dniu stanie się trwałym symbolem miłości.
Warto zatrzymać szalone tempo życia i przypomnieć sobie jak to jest... być zakochanym. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolekcję pięknej romantycznej biżuterii, idealnej na walentynkowy prezent.

Czarujące diamenty
Diamenty - kamienie szlachetne, piękne i zadziwiające dzieła natury. Do dziś są symbolem wiecznej miłości i uwielbienia. Dla najbardziej wymagających kobiet przygotowaliśmy złote serduszka z diamentami, które zawsze są w modzie i które doskonale komponują się z codziennym strojem.

W blasku cyrkonii
Delikatne, subtelne, a także okazałe i bogate zawieszki z cyrkoniami podkreślą piękno każdej kobiety. Niezwykle szeroka kolekcja zapewni możliwość wyboru najbardziej wymyślnych wzorów.


Kolory lata
Połączenie różnych kolorów fantazyjnego szkła ze srebrem zaowocowało oryginalną linią zawieszek. To kolekcja dla kobiet posiadających swój styl i lubiących się wyróżnić.


 

Więcej szczegółów na: www.apart.pl