POLECAMY

Designeria Trendy Show

Designeria Trendy Show to projekt promujący projektantów, najnowsze trendy w modzie, sztuce i wzornictwie. Zobacz to, co najświeższe i najciekawsze.
Designeria Trendy Show fot. Serwis prasowy

W dniu 15 listopada odbędzie się trzecia już edycja wydarzenia modowego Designeria Trendy Show. W tej edycji będziemy gościć projektantów z całej Polski i z Londynu.

Co podczas imprezy?

Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć najnowsze kolekcje duetu Lit Fashion z Krakowa, Katarzynę Fabiańską z Łodzi, Paulinę Łukasiewicz z Warszawy, Krystynę Leliwę-Kopystyńską z Warszawy i Karolinę Glegułę z Radomia oraz kolekcję obuwia wykonaną przez studentów wydziału projektowania obuwia na Politechnice Radomskiej. Wydarzenie zamknięte zostanie pokazem Beaty Guzińskiej, projektantki która przyjedzie specjalnie z Londynu, by zaprezentować swoją najnowszą kolekcję przygotowaną specjalnie na pokaz w Warszawie.

Wydarzenia towarzyszące

W trakcie wydarzenia odbędzie się MINI Life Performance, czyli malowanie na żywo samochodu MINI przez młodych artystów, a w trakcie odbędą się wybory najlepszej pracy. Podczas wieczoru dodatkowo będzie możliwość obejrzenia prac fotografa kreacyjnego Mikołaja Krawczunasa, a całe wydarzenie uświetni wirtuoz skrzypiec, kompozytor, Maestro Bogdan Kierejsza, który zagra nowoczesne aranżacje światowych przebojów.

O Designeria Trendy Show

Designeria już od ponad roku ściąga około 800 zaproszonych gości. Zaproszenia i bilety jeszcze dostępne pod adresem mailowy: designeria@pasip.pl

Gdzie?

15 listopada 2012
Teatr Palladium
ul. Złota 7/9 Warszawa
Start godz. 20.00
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)