POLECAMY

Boska panterka na wiosnę od MAKO

Zakochałyśmy się w nich od razu!
Boska panterka na wiosnę od MAKO

Ostatnio w oko wpadły mi buty polskiej marki MAKO, którą znamy przede wszystkim z wyjątkowych torebek. Jednak jak się okazuje już od dłuższego czasu projektantki MAKO tworzą również świetne buty. A te mokasyny w panterkę to sama cudowność. Ekstrawaganckie, stylowe i do tego z polską metką!

Mokasyny w panterkę od MAKO

MAKO to polska marka skórzanych toreb i butów, obecna na rynku od 2011 roku. Jej znakami rozpoznawczymi jest minimalizm,  charakterystyczne miękkie formy oraz najwyższej jakości skóra i wykonanie. Marka prezentuje sobą design na światowym poziomie, które my jako Polki bardzo cenimy. Okazuje się, że nie tylko my!

buty MAKO

Projekty doceniane są również za granicą. Marka regularnie pokazuje się na najważniejszych międzynarodowych targach mody. W efekcie akcesoria marki można spotkać w kolejnych europejskich butikach, m.in. w Berlinie, Helsinkach, Monachium, Stuttgarcie, Kopenhadze i Amsterdamie. Oby tak dalej!

Nasz model mokasynów, które są naszą aktualną obsesją wykonane są ze skóry i kosztują ok. 560 złotych. Można je kupić m.in. za pośrednictwem internetu. Jak wam się podobają?

Więcej modnych hitów na wiosnę 2016:

Nasz wybór! Kolorowe płaszcze na wiosnę 2016 7 wiosennych trendów, które możesz nosić już teraz Najładniejsze sukienki na wesele 2016

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)