Bransoletki na dłonie - nowy trend!

Palm cuffs, czyli bransoletki na dłonie robią furorę wśród gwiazd Hollywood! Zobaczcie dlaczego!

Palm cuffs, czyli bransoletki na dłonie robią furorę wśród gwiazd Hollywood! Zobaczcie dlaczego!

Bransoletki palm cuffs

 Fot. Na modelce Freepeople.com, wąż: jenny-bird.com, ogon węża: galleria-armadoro, liście: barneys.com, z kamieniami: luisaviaroma.com, z rozgwiazdą: shop.looksy.com, z krzyżem: galleria-armadoro /kolaż Polki.pl

Zauważyliście, że biżuteria ma tendencję „do migracji” na różne części ciała? Kolczyki, które dawniej noszono wyłącznie na uszach „powędrowały” do pępków, języków, warg i innych miejsc (także tych intymnych). Łańcuszki z szyi „odwiedziły” plecy, a nawet kostki. Pierścionki zsunęły się z dolnej części palców ku górze. A bransoletki? No właśnie! Bransoletki z nadgarstków „przeszły” do dłoni!

Palm cuffs to bransoletki – klamry. Są tak skonstruowane, by dobrze trzymać się między kciukiem a nasadą palców i wewnętrzną częścią dłoni.

Palm cuffs pokochały gwiazdy. Na wielkie gale zakładały je m.in.: Jennifer Lawrence, Jamie Chung, Sarah Jessica Parker, Salma Hayek, Nicole Scherzinger, a na co dzień często wkładają je Rihanna, czy Heidi Klum! Często widuje się je także na dłoniach blogerek modowych.

Bransoletki palm cuffs

Jamie Chung i Jennifer Lawrence, fot. ONS/ kolaż: Polki.pl

Ta biżuteria pięknie ozdabia dłonie i ciekawe uzupełnia dobrze zrobiony manicure. Doskonale wygląda w towarzystwie dużych pierścionków (szczególnie tych noszonych ponad kostkami). Świetnie pasuje do stylizacji wieczorowych,ale sprawdza się także na co dzień.

Najmodniejszymi wzorami bransoletek palm cuffs są: liście, pióra i węże. Dacie im się skusić?

Bransoletki palm cuffs

Fot. jenny-bird.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
wszelkie znaki od zlego, od iluminatow takie bransolety
/4 lata temu
dziadostwo masonskie znaki szatanskie