Biżuteria SOUL BEADS - otwarcie sklepu internetowego

Biżuteria SOUL BEADS - otwarcie sklepu internetowego

Cenisz piękno i niepowtarzalność? Biżuteria SOUL BEADS została stworzona z myślą o tobie!
/ 21.12.2016 13:06
Biżuteria SOUL BEADS - otwarcie sklepu internetowego

Kamienie naturalne prócz unikalnego piękna mają w sobie prawdziwą moc. Możemy za ich pomocą osiągnąć to, o czym marzymy: siłę, miłość, asertywność, przyjaźń, pewność siebie czy odwagę w przezwyciężaniu codziennych problemów. Aby nadać kamieniowi wybrany kształt, zmienić w coś pięknego i bliskiego sercu potrzeba nie tylko dużej wiedzy i sprawności, lecz także wyobraźni i niesamowitej wrażliwości.

Elegancki szlif, wyselekcjonowane dodatki, wysublimowany połysk, ogrom pracy i serca, to to, z czego składa się wyjątkowa biżuteria SOUL BEADS. Już niebawem będzie można ją nabyć w sklepie internetowym.

Kolekcja EmiFashion - kamienie naturalne w roli głównej

Prawdziwe piękno rodzi się z pasji

Projektantką biżuterii SOUL BEADS jest Natalia Honorata Dąbkowska. Pasja do tworzenia biżuterii pojawiła się u niej w wieku dziewięciu lat. Wiedzę o kamieniach przekazała jej babcia. Pierwsza firmowa bransoletka SOUL BEADS powstała po wielu latach odpowiedniej edukacji i szkoleń. Natalii udało się ją stworzyć dzięki połączeniu starodawnego wzoru splotu makramy z nici najwyższej jakości i nowoczesnego podejścia do tworzenia form z wyselekcjonowanych kamieni i metali szlachetnych.

SOUL BEADS – biżuteria dla tych, którzy kochają unikalność

Biżuteria SOUL BEADS jest polecana szczególnie tym, którzy cenią naturalne piękno i niepowtarzalność. Powstała ze starannie wyselekcjonowanych kamieni, z których każdy ma unikatową strukturę bez względu na swój kształt czy wzór. Jej atrybuty to solidność, wykwintny szlif, unikalne dodatki i nieskazitelny połysk. Kolekcja SOUL BEADS to przykład fenomenalnego wzornictwa najwyższej jakości.

Naturalne czy syntetyczne?

Jeśli lubisz intensywne kolory, nietuzinkowe tekstury i niebanalność, koniecznie musisz ją nabyć. Ta niezwykła biżuteria z kamieni naturalnych nie tylko podkreśli twe piękno i doda uroku, lecz także napełni pozytywną energią. Więcej informacji na temat kolekcji i wybranych modeli znajdziesz na stronie soulbeads.pl.

Czy kamienie szlachetne mogą leczyć?