modne majtki 2017 fot. FREE Imax/Tree /kolaż Polki.pl

Babcine gacie po liftingu, czyli co będziemy nosić w przyszłości?

Trend, który snuje się już od jakiegoś czasu, nareszcie doczeka się renesansu. Babcine gacie, bo o nich tu mowa będą najgorętszą bielizną roku. Nie bójcie się jednak, klasyki przeszły niezły lifting. Gdzie znaleźć najbardziej dopasowaną bieliznę? Zobacz nasze wskazówki i zainspiruj się przed następnymi zakupami.
Joanna Mroczkowska / 11.06.2018 14:52
modne majtki 2017 fot. FREE Imax/Tree /kolaż Polki.pl

Bielizna jest bardzo prywatną sprawą, a jednocześnie bardzo ważną. W końcu wszystkie wiemy, że w ładnej bieliźnie, nawet ukrytej pod ubraniem, czujemy się lepiej i jesteśmy pewniejsze siebie.

Sprawdź najnowsze trendy

majtki
1. czarne majtki Hunkemoller, ok. 94 zł /Zalando.pl, 2. ozdobne majtki Chantall Thomas, ok. 170 zł /Luisaviaroma.com, 3. figi w kolorze nude Dolce & Gabbana, ok. 1000 zł, 4. fioletowe majtki Calisa, ok. 52 zł /Zalando.pl, 5. koronkowe majtki H&M, ok. 59 zł - kolaż Polki.pl

Mamy rok babcinych gaci. Nie stringi ani klasyczne figi, ani nawet damskie bokserki - teraz najgorętszym modelem majtek są te z wysokim stanem inspirowane starodawnymi barchanami. Jednak w XXI wieku nabierają one nowego smaku. Są seksowne, zalotne i już niedługo nikt na bardziej zabudowane majtki nie będzie mówił babcine. To dobra alternatywa dla damskich majtek bawełnianych z koronką, które są już zbyt klasyczne.

Majtki zakrywające pępek są doskonałe dla tych, które chcą ukryć brzuszek. To taki kompromis między seksowną bielizną, a wyszczuplającymi majtkami. Co wy na to?

 

babcine gacie
Zdjęcia z pokazów wiosna-lato 2017: Maria Cornejo i Vivienne Westwood - fot. FREE Imax/Tree