Akcesoria BGN jesień-zima 2009/2010

Często mały detal lub dodatek może zmienić wygłąd całego stroju i w zależności od koloru lub faktury nadać mu inny charakter
/ 09.11.2009 12:24
Sposób, w jaki dobieramy akcesoria do ubrania świadczy o tym, jaki mamy styl. Warto przyjrzeć się więc jesienno-zimowym dodatkom z kolekcji BGN. Rękawiczki, buty, torebki, paski, szale i czapki ponadto broszki, pierścionki i naszyjniki – to mnóstwo inspiracji oraz sposobów do zamanifestowania własnego, unikalnego stylu. A więc do dzieła!

Na jesienno – zimowy sezon marka BGN proponuje rękawiczki w kolorze fuksji lub z motywem panterki. Buty to też feria barw – dominują odcienie oranżu, cytryny, czy fioletu. Dodatkowo szale i czapki w kolorach jagody i lawendy potrafią ożywić najbardziej szary, jesienny dzień. Broszki przypominające mangowe postaci, bajkowa biżuteria anime – jesienią i zimą kobieta BGN błyszczy i zaskakuje. Skórzane torebki w barwach fuksji i indygo łączone ze złotymi łańcuchami dodadzą oryginalności do każdego stroju. Wieczorowa kopertówka puszcza oko do Pań z fantazją.
Tagi: BGN