POLECAMY

25 lat zegarków Guess

Zobacz specjalną, urodzinową kolekcję!
25 lat zegarków Guess fot. serwis prasowy

Mija 25 lat od wprowadzenia pierwszej kolekcji zegarków Guess. 3 lata po założeniu domu mody, w 1984 roku jego twórcy i projektanci, bracia Paul i Mauricio Marciano postanowili wprowadzić do swojego świata kolejny element – zegarki.

Z okazji 25 urodzin została zaprojektowana specjalna edycja zegarków Guess. Ta modna, pełna wdzięku i blasku kolekcja oferuje różnorodne kolory i zdobienia. Zegarki ze specjalnej edycji sygnowane są grawerem, który świadczy o tym, że pochodzą one właśnie z urodzinowej kolekcji.

Modny „look”, szeroki wybór unikalnych wzorów, dbałość o detale i jakość zegarków sprawiły, że po 25 latach od wprowadzenia pierwszej kolekcji zegarki marki Guess są jedną z najsilniejszych marek zegarkowych na świecie w segmencie fashion. Do budowania wizerunku brandu przyczyniły się takie celebrity jak Carla Bruni, Nami Cambell, Claudia Shiffer czy Paris Hilton, które swego czasu były twarzami marki. Zegarki są dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie. W Polsce obecne są od 2006 roku w sieci salonów Time Trend.Zegarki Guess (od lewej) 415 zł i 539 złZegarki Guess 369 zl każdyZegarek Guess 569 zł

Tagi: zegarki, Guess
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)