Księżna Sussexu kończy dziś 37 lat. Meghan otrzymała prezent z Polski!

4 sierpnia to ważna data na królewskim dworze. To właśnie dzisiaj ukochana żona księcia Harry'ego obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji księżna otrzymała prezent z Polski! Wszyscy o nim mówią!
Magdalena Bury / 4 miesiące temu
Księżna Sussexu kończy dziś 37 lat. Meghan otrzymała prezent z Polski! fot. ONS.pl

Prezent dla księżnej Sussexu

Meghan Markle otrzymała prezent od Aleksandry Kościkiewicz, właścicielki marki "Alexandra K." tworzącej luksusowe dodatki przyjazne środowisku. Torebka w kolorze burgundu trafiła do księżnej za pośrednictwem organizacji PETA.

O prezencie dla ukochanej Harry'ego mówią media na całym świecie. O Aleksandrze Kościkiewicz napisali już m.in. dziennikarze z "Vanity Fair" czy "InStyle". Torebka od Kościkiewicz kosztuje 1199 zł i wykonana jest z ekologicznej skóry. To idealny prezent dla księżnej, która od wielu lat jest weganką

Przyjęcie urodzinowe Meghan

Księżna Sussexu obchodzi urodziny tego samego dnia co matka królowej Elżbiety II - Elżbieta Bowes-Lyon. Dzisiaj królowa świętowałaby swoje 118 urodziny.

Czy Meghan będzie hucznie obchodzić swoje święto? Najprawdopodobniej dopiero w niedzielę. Dzisiaj para jest na weselu Charlie'ego Van Straubenzee - najlepszego przyjaciela księcia Harry'ego.

Sto lat, księżno Sussexu!

Zobacz też:

Brodka śpiewa "Wszystko, czego dziś chcę". Klip promuje nowy polski serialGwiazda na scenie. Prywatnie - żona, matka i babcia. Wzruszające zdjęcie Kory z wnuczkiem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)