POLECAMY

Najbardziej lubimy piosenki, które już znamy i rzeczy, które już nosiliśmy? Wraca kolejny relikt sprzed lat

Torebki w tym stylu będą hitem!
Najbardziej lubimy piosenki, które już znamy i rzeczy, które już nosiliśmy? Wraca kolejny relikt sprzed lat fot. FREE Imax/Tree

Latem 2017 nadchodzi nowa klasyka. Powraca kolejny koszmar trend z lat 2000. Pamiętacie pluszowe torebki w różnych kształtach? Ja nigdy nie skusiłam się na taką, ale moje koleżanki tak. Kudłaty jamnik i fioletowa żabka, która mogła być też plecakiem... Wtedy to było... ? Teraz jest jak najbardziej w trendach.

Modne torebki na lato 2017

Już w poprzednim sezonie, na pokazach (zdjęcia poniżej) pojawiały się torebki w ekscentrycznych kształtach. Inspiracje architektoniczne i wprost z natury. Miał to być jedynie wybryk projektantów. Jednak podczas minionego tygodnia mody w Nowym Jorku designerzy oszaleli na punkcie dodatków w tym stylu. Thome Brown kolejny sezon z rzędu postawił na stylowe jamniki, ale obok niego w ekstrawagancję w tym stylu poszli m.in.: Victoria Beckham, Jeremy Scott, Rosie Assoulin, Nicholas K.

Więcej mody na lato 2017

Ale nie tylko oni. Nowojorskie fashionistki również postanowiły uzupełnić swoje zestawy torebkami o najróżniejszych kształtach. Skusicie się?

torebkiThome Brown i Anthony M - fot. FREE

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)