POLECAMY

Pastelowy worek od Joanny Kruczek

Zakochałyśmy się!
Pastelowy worek od Joanny Kruczek fot. kolaż Polki.pl

Zdaniem projektantki  Joanny Kruczek, każdy model torebki jest sposobem na komunikowanie odrębności kulturowej, stąd jej dalekie inspiracje i nieustające poszukiwania w projektowaniu torby idealnej. Efektem tej pracy jest nasza aktualna obsesja, czyli pastelowy worek z frędzlami z najnowszej kolekcji. Prosty, minimalistyczny worek z ekstrawaganckim dodatkiem w postaci frędzli i dyskretnym logo. Kochamy to!

Pastelowa torebka od Joanny Kruczek

Chociaż osobiście wolę bardziej stonowane projekty to ta wyjątkowo przypadła mi do gustu. A biorąc pod uwagę zbliżającą się wiosnę wybór ten wydaje się wyjątkowo prosty. Rozjaśni każdy look i nada mu modowego smaczku. Kształt worka jak i kolor jak najbardziej wpisuje się w najnowsze trendy. A do tego polska metka - a my wspieramy zdolnych rodaków. A wam jak się podoba nasza aktualna obsesja?

torebka Joanna Kruczek

skórzana torba - worek, w której się zakochałyśmy dostępna jest w 2 rozmiarach - większy kosztuje ok. 1200 złotych a mniejszy ok. 920 złotych. Kupicie ją w sklepie internetowym projektantki.

Więcej modnych hitów na wiosnę 2016:

Nasz wybór! Kolorowe płaszcze na wiosnę 2016 7 wiosennych trendów, które możesz nosić już teraz Najładniejsze sukienki na wesele 2016

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)