POLECAMY

Ta informacja zaskoczyła cały świat mody. Szpilki nie są już trendy?!

Wierzycie, że szpilki wyszły z mody? Co na to wy, a co na to kreatorzy mody?
Ta informacja zaskoczyła cały świat mody. Szpilki nie są już trendy?! fot. FREE Imax/Tree

Buty na szpilce wyszły z mody

Absurdalne, a jednak możliwe? Według doniesień zza Oceanu szpilki z obcasem powyżej 5 centymetrów nie są już modne. Podobno wynika to z tego, że kobiety w dzisiejszych czasach stawiają na komfort i praktyczność, a nie wygląd i seksapil. Jednak czy jest szansa, by klasyka wyszła z mody? A co z ponadczasowością? Ale przede wszystkim, co na to Christian Louboutin! ;)

 

Ponadto górę bierze ekonomia. Podobno wolimy wydać więcej pieniędzy na buty, które przydadzą się przy wielu okazjach. A nie tylko na te od wielkiego dzwonu. To właśnie sprawiło, że popularność zyskały buty sportowe i czółenka na niskim obcasie, bądź słupku.

3 modele butów, które będą hitem sezonu wiosennego

Nie martwcie się jednak. Buty na wysokim obcasie wciąż znajdują się w trendach na wiosnę i lato 2017. Bo, to tak jakby noszenie małej czarnej lub kopertówki nie było już na czasie. W końcu pewne rzeczy nigdy się nie zmienią. Prawda?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Ja też szpilki kocham i nosić je będę zawsze, ale fakt, że najwygodniejszym dla mnie obuwiem są baleriny. Uwielbiam bawić się modą, łączyć rzeczy oczywiste z tymi mniej oczywistymi rzeczami. W związku z tym mam pytanie czy nie orientuje się ktoś może gdzie w Warszawie można by od nowego semestru iść na projektowanie ubioru????
/rok temu
szpilki były, są i zawsze będą trendy
/rok temu
Kocham szpilki!!!!!! Zawsze
POKAŻ KOMENTARZE (1)