Sandałki BARTEK

BARTEK w swojej wiosenno-letniej kolekcji posiada sandałki, które idealnie sprawdzają się w upalne dni. W sandałkach stopa swobodnie oddycha, a specjalna skórzana wkładka odprowadza nadmiar potu i stanowi zabezpieczenie przed grzybami i alergenami. Dzięki nowoczesnym systemom montażu (m.in. system wtryskowy) buty uzyskują wyjątkową lekkość i elastyczność. Cechą butów BARTEK jest zastosowanie specjalnej superelastycznej pianki wewnątrz podeszwy, która ułatwia jej zginanie na wysokości, gdzie zaczynają się palce dziecka. To bardzo ważne -kiedy but jest zbyt mało elastyczny dziecko stawia kroki jak kaczka. Buty wykonane są z materiałów przyjaznych stopie dziecka, czyli ze skóry naturalnej oraz wysokogatunkowych materiałów tekstylnych. Ciepłe dni sprzyjają bieganiu na bosaka po trawie lub piasku – to zdrowe dla stóp maluchów. Zapięcia na rzepy to ważny element, który w razie potrzeby umożliwia szybkie zdjęcie i założenie bucików. Warto zwrócić również uwagę, że dobre buciki poprawiają bezpieczeństwo dziecka na drodze. Kiedy wieczory są cieplejsze, częściej zdarzają nam się wspólne spacery po zmroku. Odblaski sprawiają, że dziecko jest widoczne w świetle reflektorów nawet z odległości do 200 metrów.

różowe sandałki BARTEK na rzepy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Sama stawiam na jakość. Bo i dla siebie kupuję dobre buty, to dlaczego dla dzieciaków miałoby być inaczej. Ryłko zdecydowanie - buty skórzane, na elastycznych podeszwach, lekkie, fajne i maja taką wkładkę acti-fresh która ma właściwości bakteriobójcze, antygrzybiczne i amortyzujące. je polecam na pewno.
/2 lata temu
Ja postawiłam na Ryłko i tam kupuje i sobie buty i dla dzieciaków, są wykonane z fajnych materiałów, wygodne. Teraz sandałki pewnie też tam kupuję, mam nadzieję że znajdą coś idealnego dla mojej małej księżniczki;)