Rihanna fot. ONS.pl

Tak będą wyglądać buty Rihanny w kolaboracji z Manolo Blahnikiem?

Podobają się wam?
Joanna Mroczkowska / 10.03.2016 05:52
Rihanna fot. ONS.pl

Kariera Rihanny jako projektantki nabiera coraz większego rozpędu. Gwiazda, która niedawno wypuściła rozchwytywaną kolekcję butów dla marki Puma właśnie pochwaliła się kolejną modową współpracą. Artystka nadal skupia się na projektowaniu butów. Tym razem jednak nie jest to obuwie sportowe, a eleganckie i zarazem bardzo oryginalne szpilki. Piosenkarka zaprojektowała linię w kolaboracji z rozsławionym przez serial „Seks w wielkim mieście” projektantem – Manolo Blahnikiem.

Kolekcja Rihanna x Manolo Blahnik

 

#DenimDesserts on the table! #RihannaxManolo @badgalriri

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Manolo Blahnik (@manoloblahnikhq)

Choć minikolekcja, na która składa się 6 par butów pojawi się w sklepach dopiero w maju, już teraz jest o niej niezwykle głośno. Modele budzą bowiem duże kontrowersje. Rihanna postawiła na oryginalne wzory, które balansują na granicy tandety i kiczu. Wszystkie projekty zostały wykonane z denimu, dodatkowo uzupełniono je kryształkami.

Najbardziej odważnym elementem kolekcji są długie kozaki na szpilce z wbudowanym pasem do pończoch, który sięga talii.

Kolekcja Rihanny dla Manolo Blahnika – ceny

Ceny butów składających się na kolekcję Rihanny dla Manolo Blahnika wahają się od 895 do 3995 dolarów. Za najdroższe buty w kolekcji należałoby więc zapłacić zawrotną sumę ponad 15 tysięcy złotych. Choć zarówno ceny, jak i walory estetyczne butów z kolekcji budzą wiele wątpliwości z pewnością znajdzie się wielu potencjalnych nabywców. Już same nazwiska twórców sprawiają, że kolekcja ma ogromne szanse stać się prawdziwym hitem. Ale czy zasłużenie?

Więcej modowych nowości:

Zoolander 2 - najmodniejszy film w historii?
Na punkcie tych butów oszalał świat
3 najmodniejsze kroje rękawów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/06.04.2016 11:37
u nas słowo kolaboracja ma zupełnie inny wydźwięk niż ang. collaboration. Mamy piękne słowo współpraca, które można śmiało zastosować w tytule...