POLECAMY

Cannes 2016: która gwiazda przyszła na premierę w podartych Vansach?

Modnie czy bez szacunku?
Cannes 2016: która gwiazda przyszła na premierę w podartych Vansach? fot. ONS.pl

Kristen Stewart po raz kolejny szokuje. Jak wiadomo niepokorne dziecko Hollywood musi trzymać poziom i od czasu do czasu przypomnieć o swojej metce. Artystka, którą cenią nie tylko fajni, ale przede wszystkim krytycy aż za bardzo próbuje pokazać jak głęboko w poważaniu ma wszelkie konwenanse. Niedawno Julia Robert pokazała co myśli o zasadach festiwalu w Cannes i wystąpiła na czerwonym dywanie na boso.

Kristen Stewart w podartych trampkach

Z jednej strony nie ona pierwsza i nie ostatnia. Z drugiej...pewne zasady obowiązują i z samego szacunku do instytucji jaką jest Festiwal mogłaby się powstrzymać od takich udziwnień.

Na premierze jednego z filmów aktorka miała na sobie ekstrawagancką kreację Chanel, którą uzupełniła znoszonymi trampkami Vans z dziurą na palcu. Modne, czy zwyczajnie niechlujnie a nawet nieapetyczne?

Oceńcie same i komentujcie pod tekstem.

Kristen Stewart
|Kristen Stewart na festiwalu w Cannes - fot. ONS.pl|

Sprawdź nasze hity na lato 2016:

Wygodne sandały na płaskiej podeszwieJednoczęściowe stroje kąpielowe wracają!Okulary przeciwsłoneczne? Obowiązkowy dodatek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
modne to pewnie nie jest, ale babka przeważnie wygląda na abnegatkę, a poza tym może nie ma skłonności do szastania pieniędzmi?