POLECAMY

Komfotowe obuwie CASUAL FRIDAY marki CAT

Moda męska nie znosi nudy. Co roku projektanci prześcigają się w nowych pomysłach. Nowy trend w sezonie wiosna lato 2009 to minimalizm w wyglądzie, funkcjonalne rozwiązania oraz łączenie stylu casual z modą formalną. Dominujące kolory to odcienie brązu.
Moda męska nie znosi nudy. Co roku  projektanci prześcigają się w nowych pomysłach.  Nowy trend w sezonie wiosna lato 2009 to minimalizm w wyglądzie,  funkcjonalne rozwiązania oraz łączenie stylu casual z modą formalną. Dominujące kolory to odcienie brązu.

W najnowsze trendy idealnie wpisuje się propozycja marki CAT. Model CENTRAL zaprojektowany dla wszystkich, którzy kochają komfort oraz styl . Wykonany z najlepszej jakości skóry doskonale dopasuje się do Twojej stopy, niczym bardzo dobrze skrojony garnitur.  
Komfotowe obuwie CASUAL FRIDAY marki CAT
Dodatkowe przeszycia dodają mu charakteru. Idealnie zaprojektowana podeszwa, doskonale sprawdzi się zarówno na sprzęgle Twojego samochodu jak i chodniku przed Twoim domem. Wyjątkowy, praktyczny i komfortowy but dla mężczyzn z klasą. W sam raz na casual Friday.

Cena: 309 pln
źródło: amersport.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)