Yeezy Seaon 2 fot. ONS.pl

Kayne West Yeezy Season 2 - Modne buty - Trendy sezonu

Właśnie dzisiaj trafiły do sprzedaży
Joanna Mroczkowska / 07.07.2016 16:25
Yeezy Seaon 2 fot. ONS.pl

Dzisiaj do sprzedaży trafiły buty z kolekcji Kanye West - Yeezy Season 2. Wszystkie pamiętam jaki szał owładnął ludźmi na całym świecie, kiedy to ustawiali się w długich kolejkach i koczowali, nawet po kilka dni pod sklepami tylko po to by kupić adidasy za kilkaset złotych. Jak będzie tym razem? Amerykańska branża przewiduje, że będzie podobnie i tym razem.

Kanye West - Yeezy Season 2

Tym razem jednak w sklepach znajdziemy buty, które i nam bardzo wpadły w oko. Wszystkie utrzymane w naturalnych odcieniach (nude, kremowe i ciemno-zielone), są skierowane do kobiet. W kolekcji znajdziemy 2 modele botków bardzo w stylu Kim Kardashian. Fasony za kostkę i za kolano są bardzo trudnym rodzajem butów do wystylizowanie, ale jesteśmy przekonane, że znajdą się ich amatorki. My też o nich marzymy!

Yeezy season 2

Oprócz nich w sklepie internetowym Kanye Westa dostępne będą sandałki na słupku a także zimowe trapery w stylu militarnym.

Niestety nie znamy cen projektów znanego rapera, ale na pewno są bardzo wygórowane. W końcu gwiazdor prosił ostatnio o 53 miliony dolarów bo zabrakło mu gotówki. Na pewno sprzedaż nowych butów Yeezy Season 2 troszeczkę tę dziurę budżetową mu załatają.

Kanye West season 2

Więcej modnych butów - nasz wybór:

Botki - jak stylizować je latem 2016?
Przegląd espadryli na ciepłe miesiące
Najmodniejsze buty - modele z wybiegów