Edyta Herbuś nosi torebkę polskiej projektantki

Ile kosztuje i gdzie ją kupicie?
Joanna Mroczkowska / 05.08.2016 06:44
Edyta Herbuś z torebką Pilewicz fot. paparazzi

Edyta Herbuś w tym roku skończyła 35 lat, ale nawet w dziewczęcym zestawie wygląda świetnie. Zresztą to jedna z tych gwiazd, której we wszystkim jest do twarzy. Czy w sukni do ziemi na wieczorowej gali, czy w miniówce w kwiatki podczas porannego nagrania w telewizji.

Stylowa Edyta Herbuś stawia na polskie marki

Ostatnio aktorka i tancerka pojawiła się w programie Pytanie na Śniadanie. Paparazzi przyłapali ją w doskonałej, letniej stylizacji. Bluzka z rozszerzanymi rękawami, spódnica z florystycznym motywem i balerinki z transparentnego materiału. Całość uzupełniła torebką polskiej projektantki Sabriny Pilewicz.

Spódnica w kwiaty i biały T-shirt to zestaw, który latem zawsze się sprawdza, a długość mini pięknie podkreśla zgrabne nogi Edyty. Mam tylko wątpliwości, czy top z rozszerzanym rękawem do łokcia jest dla niej –  Edyta w tej bluzce wygląda na szerszą w ramionach niż jest w rzeczywistości, co trochę zaburza proporcje jej filigranowej sylwetki.

- komentuje Iwona Kwiecień, z-ca red. naczelnej "Party" i "Flesz"

Edyta Herbuś z torebką Pilewicz
fot. paparazzi

Torebka, którą wybrała Edyta Herbuś to model "Chia". Modny worek z najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz, w kolorze szarym ze złotymi dodatkami kosztuje ok. 900 złotych. Jak wam się podoba?

Uwielbiam zabawy z modą w wykonaniu Edyty Herbuś. Takie klasyczne looki z przymrużeniem oka. Jest w tym dobra energia, zabawa i swoista dziewczęcość. Często stawia na polskich projektantów i za to ją cenię.
W moim butiku wybiera najbardziej rasowe torebki. Jeśli szarość to zdecydowanie przełamana złotymi okuciami. Jeśli kopertówka to ta najbardziej soczysta. Edyta wie co dla niej najlepsze i zdecydowanie jest dla siebie najlepszym modowym doradcą.

- specjalnie dla nas komentuje Sabrina Pilewicz

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)