POLECAMY

London Fashion Week: najbrzydsze buty świata będą hitem lata 2017

Crocsy pojawiły się na wybiegu!
London Fashion Week: najbrzydsze buty świata będą hitem lata 2017 fot. ONS.pl

W zeszłym tygodniu w redakcji wywiązała się rozmowa na temat butów Crocs. Jak można się domyślić zdania na temat ich estetyki były podzielone. Ja byłam dość osamotniona w grupie tych, które je posiadają. Co więcej! Kilka lat temu nosiłam je - nie tylko do pracy w ogrodzie. Uwielbiam je, bo są najwygodniejsze na świecie, ale od lat nie odważyłam się wyjść w nich na ulice. Dlatego tym bardziej jestem zadowolona z rozwoju sytuacji ;)

Crocsy hitem lata 2017

Okazuje się, że poczciwe Crocsy będą jednym z najgorętszych modeli butów na wiosnę i lato 2017. Podczas londyńskiego pokazu mody Christoher Kane uzupełnił swoją kolekcję specjalnie zaprojektowanymi Crocsami. Gumowe buty ozdobione ogromnymi kamieniami i perłową poświatą wyglądają ekstrawagancko i... szałowo?

Więcej mody na lato 2017

Christopher Kane
fot. ONS.pl

Christoher Kane to jeden z tych designerów, który zawsze w umiejętny sposób potrafił stworzyć projekty balansujące na granicy szaleństwa. Jego niecodzienne podejście do mody mimo wykorzystywania niecodziennych rozwiązań pozwoliło mu stać się jednym z najbardziej wpływowych twórców dekady. Czy tym razem też uda mu się przemycić ten jakże dziwny element garderoby do codzienności?

Christopher Kane
Pokaz Christophera Kane'a na London Fashion Week - fot. ONS.pl

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)