Buty na wiosnę, które wysmuklą łydki!

Jakie modele butów nosić, by nogi wyglądały na smuklejsze? Jedne z nas uważają, że ich nogi są zbyt masywne, inne, że za chude. Ten artykuł polecamy i jednym, i drugim.
/ 21.03.2014 09:03

Jakie modele butów nosić, by nogi wyglądały na smuklejsze? Wiele kobiet narzeka na kształt swoich łydek. Jedne z nas uważają, że ich nogi są zbyt masywne, inne, że za chude. Ten artykuł polecamy i jednym, i drugim. Te pierwsze, będą wiedziały jakie buty nosić, a te drugie - jakich unikać.

Zobacz też: Płaskie sandały Deichmann - wiosna-lato 2014

Wiosenne buty, które wysmuklają łydki!   

fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl/wedwoje

Jeśli chcesz optycznie wysmuklić swoje nogi:

  • NOŚ buty, które są masywne. Może to być kwestia obcasa, zdobień, czy obszernej cholewy. Przy wszystkim co duże, twoja noga będzie wyglądała na o wiele smuklejszą.
  • UNIKAJ wszystkich tych butów, które są wyjątkowo delikatne - zwłaszcza jeśli chodzi o obcas. Cienka szpilka pogrubi twoje nogi, bo będzie bardzo z nimi kontrastować. Mocna łydka przy subtelnym obcasie będzie jeszcze większa.

Grube obcasy

Mocny obcas będzie dla ciebie idealny, jeśli masz problem z dużymi łydkami, bo nie będzie kontrastował z ich obwodem. Jego towarzystwo wysmukli nogę. Nie musisz też obawiać się, że but będzie wyglądał ciężko i niezgrabnie. Do twoich nóg zwyczajnie pasują czółenka na słupku. Razem tworzycie dużo delikatniejszą parę niż osobno...

Wiosenne buty, które wysmuklają łydki! buty na drewnianej platformie - New Look, kolorowe buty - Aldo

Koturny

Buty na koturnie podziałają podobnie, jak te na grubym obcasie. Tyle, że bardziej spektakularnie. Pamiętaj też - aby wzmocnić efekt wyszczuplenia, zakładając latem spódnicę lub sukienkę, wybierz koturny w kolorze nude. Łydki wydadzą się nie tylko smuklejsze, ale i dużo dłuższe.

Wiosenne buty, które wysmuklają łydki! czarne koturny - F&F, białe koturny - New Look