Buty na wiosnę

Patchwork zagościł na wybiegach. Doskonały haft, aplikacje i kolaż wypełniły wiosenno-letnie kolekcje domów mody Chloe, Marca Jacobsa i Louisa Vuitton, który uczynił z patchworku, motyw przewodni kolekcji.
/ 23.04.2007 10:46
Patchwork zagościł na wybiegach. Doskonały haft, aplikacje i kolaż wypełniły wiosenno-letnie kolekcje domów mody Chloe, Marca Jacobsa i Louisa Vuitton, który uczynił z patchworku, motyw przewodni kolekcji. Pod znakiem materiałowego kolażu podpisali się również projektanci amerykańskiej firmy SKECHERS, ozdabiając nim najpopularniejszy model butów Mary Jane.

Modnie i wygodnie na co dzień


Mary Jane to najpopularniejszy model butów amerykańskiej firmy SKECHERS. Każdego roku, model prezentowany jest w wielu wcieleniach. Tegoroczna odsłona butów Mary Jane to m.in. kolorowy patchwork nadający charakter i styl miejskim butom. Dzięki oryginalności i kolorowemu połączeniu finezyjnych materiałów, zwrócisz na siebie uwagę nawet w najbardziej prostym stroju.
buty

Dodatkowym atutem patchworkowych butów Skechersa jest ich ponadczasowy styl, sprawdzona jakość i wygoda.

W kolekcji butów znajdziesz również bawełnianą koronkę richelieu, która ochłodzi twoje stopy w upalne dni oraz klasykę wzoru opanowaną przez nowoczesne szycia i desenie.

Skechers Mary Jane Bikers Flirt
Cena: 199 zł
Tagi: buty, moda, trendy