Ziajka dla najmłodszych

Seria kosmetyków do pielęgnacji dzieci i niemowląt.
/ 16.03.2006 16:57


Niezwykle łagodne kosmetyki do pielęgnacji dzieci i niemowląt znajdziecie w ofercie firmy Ziaja. Wszystkie kosmetyki z linii Ziajka uzyskały pozytywną ocenę Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka. Wszystkie posiadają naturalne pH.

Kosmetyki Ziajka będą doskonałym prezentem mikołajkowym.


Kolorowa kąpiel
Magiczny płyn do kąpieli dla dzieci Hokus Pokus Kolorowa Kąpiel Ziajka.
Płyn przeznaczony jest dla dzieci od 12. miesiąca życia. Po wlaniu płynu do wanienki woda przybiera barwę lazurowego błękitu.
Delikatnie, ale skutecznie myje skórę. Nie narusza warstwy ochronnej naskórka. Doskonale nawilża oraz pielęgnuje skórę. Nie powoduje podrażnień. Zawiera wyciąg z bawełny i prowitaminę B5, a kosztuje tylko 9,50 zł.

Czarodziejski żel do zębów dla dzieci Czary Mary Ziajka.
Owocowy żel do mycia zębów Ziajka przeznaczony dla dzieci od 2. do 6. roku życia.
Łagodnie, ale dokładnie czyści zęby. Zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą. Wyraźnie wzmacnia szkliwo. Zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej. Cena 3,70 zł.

Łagodna pielęgnacja
Krem z filtrem SPF 8 dla dzieci i niemowląt Ziajka.
Przeznaczony dla dzieci od 3. miesiąca życia.
Skutecznie chroni przed działaniem wiatru, mrozu, promieni UVA i UVB, nie zaburzając syntezy witaminy D3. Cena 4,60 zł.

Coś dla mamy...
Krem przeciw rozstępom Mamma Mia ZIAJKA.

Aktywny krem polecany w profilaktyce i redukcji rozstępów. Może być stosowany od 4 miesiąca ciąży, po urodzeniu dziecka oraz przy gwałtownej zmianie wagi.
Krem stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz wzmacnia ich włókna.Zwiększa spoistość tkanki łącznej, uelastycznia i poprawia strukturę skóry.Regularnie stosowany skutecznie zapobiega powstawaniu rozstępów, a gdy już jest na to za późno - intensywnie je rozjaśnia oraz wyraźnie zmniejsza. Cena 13,90 zł.