POLECAMY

Wszystko o urodzie

Jak poradzić sobie z problemami z cerą? Czy są leki na trądzik? Jak dbać o długie włosy? Czy wysokie obcasy mogą uszkodzić stawy? Jak dbać o higienę? Czy patyczki do uszu są bezpieczne?
Wszystko o urodzie

Cera

Trądzik można leczyć na kilka sposobów. Jeśli trądzik jest łagodny to możesz go leczyć miejscowo, np. za pomocą leków w postaci specjalnych pudrów, past czy aerozoli. Jeśli masz naprawdę duże problemy z cerą, możesz wypróbować innych sposobów.

Dowiedz się: Jak skutecznie leczyć trądzik?

Włosy

Jak dbać o długie włosy? Jeśli rozdwajają ci się końcówki i włosy są w kiepskim stanie, zadbaj o nie. Krok pierwszy: zdrowa skóra głowy. Krok drugi: odpowiednia pielęgnacja. Krok trzeci: dieta, którą polubią długie włosy.

Czytaj: Jak pielęgnować długie włosy?

Ciało

Szpilki, koturny… seksowne i doskonałe na imprezę, ale czy na co dzień? Kto wymyślił wysokie obcasy? Co sądzą o nich twoi koledzy? Jak wysokie obcasy wpływają na zdrowie?

Zobacz video: Jak wysokie obcasy wpływają na zdrowie?

Higiena

Co ma wspólnego słuchanie muzyki na słuchawkach z woskowiną w uszach? Jak czyścić uszy patyczkami do uszu, żeby ich nie uszkodzić?

Polecamy: Bez patyczkowania! Bezpieczne czyszczenie uszu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Dobrze na twarz wpływa przebywanie na świeżym powietrzu i odpowiednie kosmetyki na przykład beepure na zmarszczki, Dobry jest również olejek arganowy.