POLECAMY

Wbrew regułom

Kto by pomyślał! Mocno podkreślone brwi dają bardzo kobiecy i zmysłowy efekt! Zwykle pomijane, stały się gwiazdą jesiennego makijażu.
Wbrew regułom fot. <a href="http://www.bew.pl" target=_blank">BE&W</a>
Wzmocnione brwi dodają twarzy charakteru. Dzięki nim każdy make-up staje się bardziej wyrazisty, a ty wyglądasz super, nawet jeśli zaspałaś!

Możliwości jest wiele. Jeśli masz regularne i ciemne brwi, wystarczy je po prostu uczesać. Do tego celu służą nawilżające odżywki ze szczoteczką ą la mascara albo woskowe bezbarwne kredki (np. Givenchy lub MAC-a).

Jeśli natomiast twoje brwi są delikatne i jasne, robiąc makijaż, zawsze warto je podkreślić kolorem. Większość kredek do brwi ma specjalne szczoteczki do ich czesania - użyj ich przed nałożeniem koloru. Ważny jest też jego wybór. Kredka do brwi nie powinna być czarna (chyba że zamierzasz wystąpić w niemym filmie).

Te w odcieniach brązu, khaki, rudości świetnie podkreślają urodę opalonych blondynek i dziewczyn z brzoskwiniową karnacją. Szare, grafitowe, nawet granatowe - są idealne dla dziewczyn z chłodnym pigmentem w skórze i włosach.

Nie eksperymentuj z pęsetą. To urządzenie do samodzielnego stosowania tylko w sytuacjach awaryjnych (niesforny, odstający włos). Brwi reguluj u kosmetyczki. Tu też możesz przyciemnić je henną (ale tylko w sprawdzonym gabinecie i na niezbyt ciemny odcień).

Dobrym rozwiązaniem dla aktywnych jest permanentny makijaż brwi (koszt ok. 800 zł). Decydując się na niego, dobrze zastanów się nad wyborem salonu - my zawsze polecamy warszawski salon Sharley (www. sharley.pl).

Na koniec szybka sztuczka. Jeśli zaspałaś i masz na wykonanie make-upu niecałe trzy minuty, nałóż na skórę podkład w kompakcie, zbierz włosy w kucyk, wytuszuj rzęsy i wygładź brwi (palcem, szczoteczką, odżywką). Zadbany, świeży wygląd gwarantowany!fot. BE&W; digital edipresse(14)
1. Żel porządkujący brwi (Dior, 91 zł);
2. Bezbarwny żel – odżywka do brwi (MAC, 60 zł);
3. Kredka z gąbeczką (E. Funkauser, 39 zł);
4. Kredka (Gosh, 25,90 zł);
5.Brązowa kredka do brwi (Estée Lauder, 60 zł);
6. Kredka z grzebyczkiem (Nouba, około 49 zł);
7. Pęseta (E. Funkauser, 30 zł);
8. Ołówek do brwi (Kanebo, 200 ml, około 5 zł);
9. Brązowa kredka Divinora (Guerlain, 110  zł);
10. Woskowa kredka do brwi (Givenchy, 100 zł);
11. Odżywka Color & Shape Eye Brow Gel (IsaDora, 42 zł);
12. Kredka (Sothys, 63 zł);
13. Ciemnobrązowy ołówek do brwi (Yves Saint Laurent, 77 zł); 
14. Eyebrow Pencil (Pupa 36 zł);
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)