Nicole Kidman fot. <a href="http://www.bew.pl" target=_blank">BE&W</a>

Szokująca spowiedź Nicole

Największą tajemnicę dziewięcioletniego małżeństwa z Tomem Cruise’em wyjawiła Nicole Kidman w październikowym „Vanity Fair”.
/ 24.09.2007 09:27
Nicole Kidman fot. <a href="http://www.bew.pl" target=_blank">BE&W</a>
Pragnęłam urodzić dziecko zaraz po tym, jak wzięliśmy z Tomem ślub. Dwukrotnie byłam w ciąży i dwukrotnie poroniłam. To było najbardziej traumatyczne doświadczenie w całym moim życiu – wyznała Nicole Kidman dziennikarzowi miesięcznika „Vanity Fair”. Dotychczas gwiazda ignorowała pytania dotyczące jej dziewięcioletniego małżeństwa z Cruise’em, ale tym razem odpowiedziała na nie bardzo szczerze.

Mówiła także o swoim związku z muzykiem country Keithem Urbanem. „Przeszliśmy przez bardzo trudne chwile. Kiedy okazało się, że Keith jest uzależniony od alkoholu, postanowiłam, że muszę przejść z nim przez terapię i wspierać go. Gdybym tego nie zrobiła, nie uratowalibyśmy naszego małżeństwa”, zwierzyła się gwiazda.

Aktorka wyznała też, że jej największym marzeniem jest urodzić dziecko. „Marzę o tym, żeby zajść w ciążę i nie dopuszczam do siebie myśli, że to może mi się nigdy nie udać”.

Nicole Kidman zaszokowała nie tylko szczerymi wyznaniami, ale także śmiałą sesją zdjęciową. Po raz pierwszy zgodziła się pozować do zdjęć w rozpiętej koszuli i seksownej bieliźnie. „To zdecydowanie najbardziej pikantne zdjęcia, jakie aktorka kiedykolwiek pozwoliła sobie zrobić. Jestem pewien, że to dopiero pierwsza odsłona nowej Nicole”, powiedział fotograf Patrick Demerchelier, autor sesji.

Iza Bartosz / Viva   
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)