POLECAMY

Kwieciste sukienki

W tym sezonie kwiaty rozkwitły na najmodniejszych sukienkach, bluzkach i torebkach. Niech pojawią się także w twojej szafie.
Kwieciste sukienki
Najsłynniejsi projektanci – Stella McCartney, Kenzo, Prada, D&G, Chanel i Dior – stracili w tym sezonie głowę dla kwiatów, obsypując nimi swoje wiosenno-letnie kolekcje.

Sukienki przypominają łąki, ozdabiają je kolorowe bukiety albo motywy roślinne w wersji makro, czyli gigantyczne kwiaty wyglądające jak barwne plamy. Najmodniejsze tej wiosny są sukienki "łączki". Można do nich nosić dodatki w różnych kolorach, albo w jednym odcieniu występującym na sukience. Ale jeśli lubisz zwracać na siebie uwagę, proponujemy wybrać sukienkę w duże kwiaty.

Powróciły również do mody broszki w formie jedwabnych kwiatów, kwieciste ozdoby do włosów i florystyczne desenie na torebkach. Piękną ozdobą jednokolorowej sukni może być np. efektowny kwiat z jedwabiu zamiast broszki czy naszyjnika.

Motyw kwiatowy pojawia się w tym sezonie i na wieczorowych sukniach, i jako kolorystyczny, supermodny akcent (np. na torbie) strojów codziennych. Kwiaty są seksowne i bardzo kobiece. 

Lubisz kwieciste sukienki? A może wolisz graficzne wzory? - podyskutuj na forum

Tagi: 2012, sukienka
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)