POLECAMY

Konkurs "Always z przyjaciółką" - Wyniki

Zabierz swoją przyjaciółkę na kolację w towarzystwie Ani Bosak. Weź udział w naszym konkursie!
Konkurs "Always z przyjaciółką" - Wyniki fot. serwis prasowy
Kobieta to skomplikowana istota i często tylko druga kobieta jest w stanie ją zrozumieć. Kobiety mają naturalną potrzebę bliskości: „…od zawsze stanowiły społeczność. Już w kulturze plemiennej wspierały się, pomagały sobie, radziły w najważniejszych kwestiach, były ze sobą w trudnych momentach. Instynktownie czujemy wartość kobiecej bliskości”, wyjaśnia psycholog, Maria Rotkiel. Dziś, właśnie ta kobieca bliskość jest dla nas szczególnie ważna. Żyjemy szybko, w pośpiechu, starając się sprostać coraz większej liczbie obowiązków. „Kobiety godzą rolę zawodową z opieką nad rodziną i domowymi obowiązkami. Mamy tak wiele wyzwań i tak dużo od siebie wymagamy. Nierzadko brakuje nam czasu, siły i energii do działania. I to właśnie bliskość drugiej kobiety jest tak ważna - to jej można się zwierzyć, wypłakać, poradzić i otrzymać wsparcie. Wiemy, że przyjaźń jest czymś najwspanialszym na świecie, a posiadanie wiernej przyjaciółki wielkim darem."

Dlatego wspólnie z marką Always ogłaszamy konkurs!

 

Napisz Nam, za co kochasz swoją przyjaciółkę?

 

NAGRODY

Nagroda główna dla zwyciężczyni i jej najbliższej przyjaciółki – kolacja i wspólne wyjście do teatru z Ambasadorką marki Always - Anią Bosak.

15 najlepszych odpowiedzi nagrodzimy zestawami Always Ultra (Always Ultra Normal Plus + Always Ultra Night). Podpaski Always dzięki połączeniu najlepszej ochrony z nowym systemem kontroli zapachu, sprawiają, że kobiety mogą czuć się świeżo i pewnie w każdej sytuacji.

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z Regulaminem!

Konkurs trwa od 14.11.2013- 01.12. 2013


 
Podczas miesiączki u wielu kobiet pojawiają się obawy przed bliskością z powodu intymnego zapachu, który sprawia, że czujemy się niekomfortowo. Aż 75% kobiet w Europie określa kontrolę zapachu jako jedną z najważniejszych właściwości jakich oczekują od produktów do higieny intymnej. Dlatego też, aby pomóc kobietom podczas trudnych dni - stworzono nowe podpaski Always Ultra. Zapewniają one wysoki poziom komfortu dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii ONM (Materiał Neutralizujący Zapach), która niweluje nieprzyjemny zapach. Dzięki połączeniu najlepszej ochrony z systemem kontroli zapachu, nowe podpaski Always Ultra sprawiają, że kobiety mogą czuć się świeżo i pewnie w każdej sytuacji i przez długi czas, ponieważ świeżość utrzymuje się godzinami.

Odwiedź nasz FanPage: https://pl-pl.facebook.com/AlwaysPolska

WYNIKI:

Nagroda główna: Monic90

Nagrody pozostałe:
1. avrilla 94
2. izabella30
3. murba 78
4. damsel
5. Erna
6. Citrie
7. candywatch
8. lazyxlady
9. bea 79
10. WiedzmaAnula
11. paulinscen
12. danap
13. janka2
14. mika19
15. liidzia
 
Gratulujemy!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 lata temu
Przyjaciółka to osoba, która zawsze wysłucha i wesprze dobrym słowem i nie tylko, a kiedy trzeba powie do słuchu jeśli robimy jakąś głupotę , a nie pogłaszcze po główce...
/4 lata temu
Liidzia wejdź na swoją polkową skrzynkę !!!
/4 lata temu
otrzymał już ktoś wiadomość w sprawie wygranej? czy trzeba gdzieś wysłać maila?
POKAŻ KOMENTARZE (2)