POLECAMY

Czy sauna ma właściwości lecznicze?

Jak się okazuje, sauna ma wiele właściwości leczniczych. Wizyta w saunie nie tylko sprawi, że skóra stanie się gładka jak u niemowlęcia. Usunie również toksyny z organizmu i zmniejszy zbyt wysokie ciśnienie krwi, usprawniając również jej przepływ w żyłach.

Sauna infrared - terapia usuwania toksyn

Terapia przy użyciu sauny infrared jest jedną z najtańszych, najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod usuwania toksycznych metali i chemikaliów z organizmu. Walczy również z chronicznymi infekcjami, ale to nie wszystko.

Skóra jak u niemowlęcia

Sauna powoli pomaga przywrócić Twojej skórze młody wygląd usuwając z organizmu toksyny. Skóra jako największy organ ciała jest też największym kanałem wymiany. U większości osób nie jest ona aktywna, ponieważ zawiera zbyt dużą liczbę toksyn, a przez to nie pracuje tak jak powinna.

Sauna infrared

Sauna obniża ciśnienie krwi

Sauna wywołuje podobny skutek jak niektóre ćwiczenia przy znacznie mniejszym wydatkowaniu energii. Regularne wizyty w saunie mogą obniżyć zbyt wysokie ciśnienie krwi i poprawić elastyczność żylno-tętniczą... Czytaj dalej w serwisie Uroda.wieszjak.polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)